Dai Dai, Ikou, Dale, Allez, Let's Go!
Głosuj w trzeciej części fazy grupowej "Mistrzostw Świata POPlisty 2026"! Czas do soboty do 20

Dziękuję... za ten rok

Cześć!

Witam Was w ostatnim poście w tym roku.

Chciałbym Wam gorąco życzyć wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym 2024 roku. Spełnienia marzeń i wiele powodów do szczęścia i radości.

Z mojej strony chcę podziękować wszystkim, którzy przyczyniają się do stałego prowadzenia tej mojej "działalności", czyli Wam, czytającym tego bloga, komentującym zarówno tutaj, jak i na Instagramie. Dzięki tej świadomości, że komuś moja praca się przydaje i może dalej analizować i przeglądać wykresy, mimo usunięcia statystyk z oficjalnej strony POPlisty, zajmowanie się blogiem, Instagramem i wykresami już od prawie 2 lat cały czas mi sprawia przyjemność i satysfakcję. DZIĘKUJĘ ❤

Blog od czasu założenia ma już prawie 60 tysięcy wejść, i ta liczba coraz szybciej rośnie... niesamowite

I jeszcze raz, szczęśliwego nowego roku! 


Jutro około południa jeszcze post z przewidywaniami do Przeboju Roku i o 17 słuchamy RMFu :)

Komentarze