Dai Dai, Ikou, Dale, Allez, Let's Go!
Głosuj w trzeciej części fazy grupowej "Mistrzostw Świata POPlisty 2026"! Czas do soboty do 20

Mistrzostwa Świata POPlisty RMF FM 2026, dzień 2 - faza grupowa: grupy E-H [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

FORMULARZ DO GŁOSOWANIA ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY

To już drugi dzień nowych głosowań w „Mistrzostwach Świata POPlisty 2026”. Tym razem oceniamy grupy E-H.

Harmonogram głosowań:

24.06-27.06 - grupy I-L

Faza pucharowa rozpocznie się 28.06. Dokładny plan ustalę później.


Wyniki ostatniego głosowania:

(w przypadku remisów mających znaczenie przy awansie będzie dogrywka 1v1. Jeśli dalej nie będzie rozstrzygnięcia, zadecyduje kolejność w TOP wszech czasów POPlisty. W razie innych remisów tie-breakiem będzie tylko TOP wszech czasów)


Grupa A:

1. Amy MacDonald - This Is The Life (60 pkt.)
2. Black Eyes Peas - I Gotta Feeling (60 pkt.)
3. Adele - Rolling in the Deep (58 pkt.) - 26,36% pkt.
4. Céline Dion - I’m Alive (42 pkt,)


Grupa B:

1. Evanescence - Bring Me To Life (77 pkt.)
2. The Calling - Wherever You Will Go (56 pkt.)
3. Black Eyed Peas - Where Is The Love? (53 pkt.) - 23,04% pkt.
4. Zakopower - Boso (44 pkt.)


Grupa C:

1. OneRepublic - Counting Stars (65 pkt,)
2. Imany - Don’t Be so Shy (Filatov & Karas remix) (62 pkt.)
3. Katie Melua - Spider’s Web (56 pkt.) - 25,45% pkt.
4. Sylwia Grzeszczak - Karuzela (37 pkt.)


Grupa D:
1. Ed Sheeran - I See Fire (60 pkt.)
2. Wilki - Bohema (55 pkt)
3. The Rasmus - First Day of My Life (53 pkt.) - 25,23% pkt.
4. Garou - Seul (42 pkt.)


Klasyfikacja 3. miejsc:
1. Adele - Rolling in the Deep26,36%
2.Katie Melua - Spider’s Web25,45%
3.The Rasmus - First Day of My Life25,23%
4.Black Eyed Peas - Where Is The Love?23,04%
5.

6.

7.

8.

9.

10.
11.

12.





Głosowanie - czas start!










Komentarze

  1. Tutaj easy glosowanie ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się. Jedynie jeszcze z pozostałych to grupy I i L wydają mi się trudne do ułożenia

      Usuń
  2. Z dzisiejszych głosowań bardzo dobrze wspominam Krawczyka, Insatiable, Męskie Granie, no i oczywiście Nickelback ❤️ Alex mój osobisty ulubieniec 🤩 Nie mogę się doczekać duetu Kiljański & Kayah 😍
    Michał

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

RMF TOP 1000 - RANKING

Pełna rotacja RMF FM (nowości muzyczne + power playe + reszta) - 16 listopada 2025 + WYKRESY 14.11

Pełna rotacja RMF FM (nowości muzyczne + power playe + reszta) - 6 grudnia 2025 + świąteczna playlista