Zanim małe podsumowanie dzisiejszego notowania, ogłoszenie
Jutro o 20 zaczniemy nową zabawę blogową: "Mistrzostwa Świata POPlisty 2026".
Fazy gry będą dokładnie takie same jak na piłkarskim wydarzeniu..
Na początku głosowanie będzie polegało na ułożeniu TOP4 dla każdej grupy i, tak jak przy "Naszych TOP", powstanie ranking.
Zabawa powinna potrwać mniej niż miesiąc.
Więcej informacji jutro w poście otwierającym MŚ.
Najnowsza rotacja (z 13.06.2026): https://wszystkoopopliscie.blogspot.com/2026/06/rotacja-13-06-2026.html
Wykresy na życzenie (chwilowo wstrzymane, bo muszę nadrobić zaległości): https://forms.gle/sifPvPZ77eXqPJwi8
Wyniki naszego TOP maja: https://wszystkoopopliscie.blogspot.com/2026/06/nasze-top-maja-2026-wyniki.html
Zmiana w zasadach emisji Męskiego Grania Orkiestry na playliście RMF FM: https://wszystkoopopliscie.blogspot.com/2026/06/zmiana-w-zasadach-emisji-meskiego-grania-orkiestry-w-rmf-fm.html
*********************************
Dzisiaj program prowadzili: Darek Maciborek (ostatni w poniedziałek)
*********************************
*********************************
*********************************
Nowość w propozycjach:
- brak
Playlista vicara z piosenkami, które wypadły z propozycji:
*********************************
Proporcja między piosenkami zaśpiewanymi po polsku a piosenkami zaśpiewanymi w zagranicznym języku (tekst piosenki musi być wyłącznie lub w znacznej większości w języku polskim):
9 🇵🇱 : 11 🌍
Dzisiaj dwie polskie piosenki są obok siebie, mimo że nie musiało tak być, i to w TOP3!
********************************
Najdłużej przebywająca obecnie piosenka w zestawieniu:
Alex Warren - FEVER DREAM (60 razy w not. na dzień 17 czerwca 2026) - 614 pkt.
Dzisiejsza pozycja tej piosenki: 20. (-9)
Ładne domknięcie stażu Alexa, debiut na 20. i finisz na 20, czyli tym razem nie będzie 130 notowań 😦
Gniot i to jeszcze taki stary na samym szczycie... Żal, że dyrekcja programowa zasugerowała się tutaj popularnością na tiktokach
OdpowiedzUsuńSwoją drogą równie dobrze może jutro polecieć sombr, bo też stary i już powoli wylatuje z playlist w innych stacjach radiowych
Alex poleci, bo już jest nowy singiel. Pewnie od razu premierowo będzie.
UsuńCzy mógłbyś poprawić spadek z 1. na 11. dla Damiana na swoim wykresie?
OdpowiedzUsuńMichał
👍 Chodziło tylko o kolor linii w złym miejscu czy coś jeszcze było nie tak?
UsuńTo pierwsze
UsuńMichał
Dla większości słuchaczy Justin i Nicki są nowością, bo słyszą ich dopiero pierwszy raz w tym roku. Nawet jeden z prowadzących w któreś przedpołudnie mówił o tym "nowość" xD
OdpowiedzUsuńW radiu to jest "nowość" jak mieli to zapowiedzieć 😅
UsuńTam chodziło o to, że to nowa piosenka
UsuńSzkoda, że Alex już jest poza notowaniem. Mógł jeszcze z parę notowań zostać
OdpowiedzUsuńŻartujesz, dawno powinien wylecieć 😜
UsuńTeraz pora na wylot sombra 😎
OdpowiedzUsuń