Dai Dai, Ikou, Dale, Allez, Let's Go!
Głosuj w trzeciej części fazy grupowej "Mistrzostw Świata POPlisty 2026"! Czas do soboty do 20

Pełna rotacja RMF FM (nowości muzyczne + power playe + reszta) - 18 kwietnia 2026

Spis wszystkich zmian rotacji: https://wszystkoopopliscie.blogspot.com/p/spis-zmian-w-rotacji-rmf-fm.html



"Rotacja - Hierarchia emisji poszczególnych utworów, tworzona w ramach playlisty. Rotację stosuje się, by uniknąć zbyt częstych powtórzeń i sąsiadowania ze sobą utworów. Np. w formacie AC rozróżnia się intensywną rotację (heavy rotation), w ramach której utwory mogą powtarzać się co dwie i pół godziny, oraz rotację spokojną (light rotation), w której utwór może być powtarzany nie częściej niż co 6 godzin."

SPIS TREŚCI:


NOWOŚCI MUZYCZNE

W tym tygodniu mamy tylko 1 nowość muzyczną:

  • Dawid Podsiadło - sezon (w propozycjach od 17.04.2026 - not. 6105)

Nowości muzyczne to nowe piosenki w rotacji RMF FM, czyli piosenki, które zostały wprowadzone do grania w playliście radia co dany okres czasu, np. co 12h, 8h, 6h (można je usłyszeć co najmniej 2 razy dziennie).



Dawid Podsiadło
sezon



Posłuchaj nowości muzycznych:

------------------------------------------------------------------------


ROTACJA RMF FM

Z zasady wszystkich piosenek w rotacji jest 24. Składają się na nie:

1-4 nowości muzycznych;
- 6 power playów;
- 14-17 pozostałe piosenki, które są objęte różnymi stopniami rotacji (liczba tych piosenek zależna jest od ilości nowości muzycznych → 18 - ilość nowości muz. = ilość pozostałych piosenek).



Legenda

ARTYSTA - TYTUŁ [ile w rotacji] {ile w power playach}*

Jeśli pomiędzy przebywaniem w rotacji bądź byciem power playem była przerwa, dodaję myślnik pomiędzy dwoma liczbami, np. [8-2] oznacza, że piosenka była w rotacji 8 tygodni z rzędu, potem wypadła, ale powróciła i jest już 2 tygodnie z rzędu (patrz na rodzaj nawiasu). 

Ważna jest też ilość "-". 1 myślnik oznacza 1 tydzień, zatem np. jeśli piosenka miała dwutygodniową przerwę od rotacji, to ma oznaczenie [1-/-1] ("/" jest po to, aby ułatwić odczytanie)

*zawarte tylko w sekcji Power playe i Z rotacji wypadło


W razie pytań jestem do dyspozycji w komentarzach na blogu lub na Instagramie (tam też na DM)



Były power playami tydzień temu, a od teraz już nie są:

Podsumowując dzisiejsze zmiany w power playach:
- 4 piosenki, które były power playami tydzień temu, pozostały nimi;
- 1 piosenka powróciła do power playów (p);
- 1 piosenka to kompletna debiutantka w roli power playów (n).



Power play to utwór, który został objęty najwyższym stopniem rotacji (jest grany w RMF FM co 6 godzin)
-------------------------------------------------------





Oznaczenia stopni rotacji za liczbą tygodni w rotacji:
- B - rotacja B  utwór grany średnio co 8 godzin (8 utworów)
- C - rotacja C → utwór grany średnio co 10 godzin (10 utworów)


W tym tygodniu mamy 17 pozostałych piosenek
  1. Kungs & Theophilus London - Galaxy [13] A→B
  2. Shakira - Zoo (z filmu "Zwierzogród 2") [11] B
  3. Doda - Pamiętnik [9A→B
  4. Roxie, Favst - Na szeroką wodę [8] B
  5. Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco [7] B
  6. Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku [7] B
  7. sombr - back to friends [6] B
  8. Felix Jaehn, Cascada - boy you turn me [6] C
  9. Krzysztof Zalewski - Lepiej już było [6] C
  10. Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam [6] C→B
  11. Bebe Rexha, Faithless - New Religion [5] C
  12. Andy Dust, Charis - Zokaria [4] C
  13. Igo - To nie koniec [4] C
  14. BTS - SWIM [3] C
  15. Daria Marx - Dotknij [3] C
  16. Teddy Swims - Mr. Know It All [2] C
  17. MECNER - Gotham [2] C


------------------------------------------------------------------------

Podsumowanie odpowiedzi z poprzedniego formularza:


Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Komentarze

  1. Ani jeden polski powerplay! Szok i niedowierzanie!
    Mieliśmy kiedyś taką sytuację?

    Mroza szkoda. Podsiadło ani grzeje, ani ziębi. Ciągle ten sam motyw.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie radia tak się na niego rzuciły a on cały czas na jedno kopyto 🤣

      Usuń
    2. Dokładnie. Mam wrażenie że tak jak z Bruno Marsem - wszyscy się podjarali nazwiskiem. A piosenka bez szału.

      Usuń
    3. Bruno jeszcze namieszał przy tej nowej piosence Lady Gagi 😜

      Usuń
    4. Tak. Wyprodukował wybitny chłam.

      Usuń
  2. Szkoda, że jeszcze Dracula nie wszedł, wejdzie za tydzień i będą katować do sierpnia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dobrze że Eben na powerplaya wrócił 😉

    OdpowiedzUsuń
  4. Muzyczna 20, wydanie nr 256, 19 kwietnia 2026:

    LEGENDA:
    [2] - ilość tygodni na liście
    [2-1] - 2 tygodnie na liście i 1 tydzień po przerwie tygodniowej
    [2-/-1] - 2 tygodnie na liście i 1 tydzień po przerwie 2-tygodniowej
    {2} - ilość razy na pierwszym miejscu
    (+2) - awans
    (-2) - spadek
    (0) - bez zmian względem poprzedniego tygodnia
    (N) - nowość
    (P) - powrót

    1. Doda - Pamiętnik [8] {2} (+2)
    2. Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love) [11] {2} (0)
    3. Mrozu, Julia Pietrucha - Anioły (Pojedynek) [8] (+1)
    4. Alex Warren - FEVER DREAM [6] (+5)
    5. Tame Impala, JENNIE - Dracula (Remix) [4] {1} (-4)
    6. Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam [5] (+6)
    7. sombr - Homewrecker [8] (+1)
    8. Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco [6] (+2)
    9. Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku [5] (+2)
    10. Damiano David - The First Time [9] (-4)
    11. Felix Jaehn, Cascada - boy you turn me [3] (+3)
    12. Bebe Rexha, Faithless - New Religion [1] (N)
    13. Andy Dust, Charis - Zokaria [3] (+5)
    14. Krzysztof Zalewski - Lepiej już było [2] (+3)
    15. Kygo, Khalid, Gryffin - Save My Love [2] (+4)
    16. Shakira - Zoo [7] (-9)
    17. Igo - To nie koniec [3] (-2)
    18. Kungs & Teophilus London - Galaxy [9] (-13)
    19. MECNER - Gotham [1] (N)
    20. Djo - End of Beginning [12] {2} (-7)

    Wyloty:
    - Roxie, Favst - Na szeroką wodę [3]
    - Jennifer Lopez, David Guetta - Save Me Tonight [2]

    Propozycje:
    - Jennifer Lopez, David Guetta - Save Me Tonight
    - Roxie, Favst - Na szeroką wodę
    - Alle Farben, René Miller - Body Talk [3]
    - Bletka - Dwa dni [2]
    - BTS - SWIM [3]
    - Dawid Kwiatkowski - Czy wie? [6]
    - Dawid Podsiadło - sezon [1]
    - EBEN - Hollow [3]
    - Edyta Górniak - SUPERPOWER [4]
    - Ella Langley - Choosin' Texas [2]
    - Jeremi Sikorski, Artur Sikorski - Młodość [1]
    - Kaeyra - Upgrade [2]
    - Lady Gaga, Doechii - Runway [2]
    - pszona, FANKA - Pamiętaj [3]
    - Taylor Swift - Elizabeth Taylor [5]
    - Teddy Swims - Mr. Know It All [2]

    Wypadły z propozycji:
    - Lor - jet lag
    - SIENNA SPIRO - Die on This Hill
    Michał

    OdpowiedzUsuń
  5. Dzisiaj mam niespodziankę dla was, ale najpierw zobaczcie na 3424 notowanie Tune Listy
    01.02.07 Refuzion - Life Beyond (REBiRTH Festival 2026 Euphoric OST)
    02.05.157 I Prevail - Pray
    03.03.41 Armin van Buuren & Richard Durand & Dicosis - Always You (ASOT 2026 - ELEVATION Anthem)
    04.06.07 D-Sturb & E-Life - Sacred Oath (Defqon.1 Festival 2026 Anthem)
    05.NE.01 Rejecta & Devin Wild - We Are Fire (Hardfest 2026 OST)
    06.01.19 Phuture Noize & Dual Damage - When Sound Meets Sound (REBiRTH Festival 2026 Anthem)
    07.07.31 D-Block & S-te-Fan - The Next Dimension (APEX 2026 OST)
    08.NE.01 Polska Wersja & Słoń - Nic Straconego
    09.04.25 Volumes - Happier
    10.08.61 Fire From The Gods - Human
    11.11.12 Lenny McDustin & Martin Tyler – Open Your Eyes
    12.17.17 B-Front & Atmozfears - Nothing Ever Feels The Same
    13.13.19 4 Strings & Alix Robson – One More Night
    14.16.25 Molothav - Acid Gate
    15.18.20 Ahmed Helmy & Cari – Lifeline
    16.12.26 Wavetraxx - Moonwalker
    17.14.31 Stoneface & Terminal – Sun & You
    18.19.10 Adrenalize - Fire In Me
    19.NE.01 Carla Fernandes - Miłość (K4MS Remix)
    20.20.25 Sleep Theory - Words Are Worthless
    21.23.37 Cieniu ft. BRK - Nie Mają Na Mnie Nic
    22.25.02 Trobi, Luna & Bihal Wahib - In Je Bed
    23.26.02 SYNTH:IA - Just A Dream
    24.10.07 Smash Into Pieces - Hollow
    25.15.32 O.S.T.R - Start
    26.21.55 I Prevail - Rain
    27.24.13 Perfect Pitch, Rocco & ELYFF – Kings & Queens (Ti-Mo Edit)
    28.27.13 Aquagen, Fragma & André Visior – Time & Time
    29.28.31 Code Black - Breathe
    30.29.07 Nifra – Awaken Your Soul

    PRZYSZŁA 10
    01.NE Erabreak & Resilence feat. Nathalie Blue - Where Have You Been
    02.03 Smolasty & Imi & Jonatan - Póki Mam Ciebie
    03.10 Craig Connelly & Christina Novelli – Black Hole
    04.09 Don Paolo, KROWTEK - Take Control
    05.08 WE 3AT BEATS X WILLS - The Heist
    06.06 Kataouchee - Turn It Back
    07.NE David Forbes & Paul Denton – Future
    08.05 DJ Panda & Alex Nocera - Gighe
    09.NE Kensington - Livin For
    10.07 Papa Roach - Wake Up Calling

    OdpowiedzUsuń
  6. I oto niespodzianka, zobaczcie na statystyki rekordzisty wszechczasów, którzy są nadal w Tune Liście. Chodzi oczywiście o utwór Pray od I Prevail, którzy są od października 2025 roku, a dokładniej od notowania 3268.

    I Prevail - Pray
    Debiut: Notowanie 3268 (18.10.25)
    Finisz: ----
    157 razy w notowaniu
    146 razy w pierwszej dziesiątce
    84 razy na podium z czego:
    37 razy na pierwszym
    20 razy na drugim
    27 razy na trzecim

    Przebieg pobytu utworu w notowaniach (pozycje): 2,6,7,5,8,13,6,4,5,3,1,1,2,6,3,3,6,1,1,1,1,17,12,5,9,8,3,3,1,2,3,4,7,1,1 1,6,3,5,4,8,7,5,4,18,7,6,6,5,1,1,2,2,2,2,9,4,1,1,3,2,4,1,3,2,4,5,2,3,4,9,4,5,11,4,4,4,4,4,4,5,1,1,1,1,1,8,3,1,1,3,5,6,7 3,1,1,1,4,1,2,3,1,1,1,2,2,3,3,2,2,3,3,2,1,1,1,3,17,3,3,4,4,3,5,8,4,3,3,7,1,15,11,5,6,2,2,1,1,1,6,3,3,2,2,1,3,6,8,7,12, 14,6,17,6,5,2

    OdpowiedzUsuń
  7. Przewiduję zmiany w nadchodzącym tygodniu:
    Poniedziałek OUT Mrozu, IN BTS
    Środa OUT EBEN IN Daria Marx
    W sobotę wchodzą Dracula, Bletka oraz Dawid Kwiatkowski; wypadają Eben, Doda oraz Yearboox
    Wrócę za tydzień sprawdzić jak mi poszło xd

    OdpowiedzUsuń
  8. I tak jak przewidywałem w piątek Doda wygrała tydzień. Trochę mnie już irytuje to jej pompowanie. Piosenka spoko, ale nie aż tak: to już czwarty jej triumf tygodnia, w tym dwa z rzędu. Pełna klasyfikacja za tydzień 16:

    #1 [75] Doda - Pamiętnik
    #2 [71] Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam
    #3 [67] Sombr - Back to Friends
    #4 [63] Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
    #5 [59] Roxie, Favst - Na szeroką wodę
    #6 [57] Yearbox - Graceland
    #7 [56] Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku
    #8 [56] Damiano David - The First Time
    #9 [54] Mrozu, Julia Pietrucha - Anioły (Pojedynek)
    #10 [53] Kungs & Theophilus London - Galaxy
    ---
    #11 [53] Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco
    #12 [53] Alex Warren - Fever Dream
    #13 [52] Bebe Rexha, Faithless - New Religion
    #14 [50] Krzysztof Zalewski - Lepiej już było
    #15 [46] Djo - End of Beginning
    #16 [38] Shakira - ZOO
    #17 [38] Eben - Hurts
    #18 [34] Igo - To nie koniec
    #19 [33] Felix Jaehn, Cascada - Boy you turn me
    #20 [32] Andy Dust, Charis - Zokaria
    ---
    #21 [10] Bletka - Komu miałabym powiedzieć

    I triumfatorzy tygodni w tym roku:

    Tydzień 1 (29.12): Teddy Swims, David Guetta, TonesAndI - Gone Gone Gone
    Tydzień 2 (05.01): Sombr - 12to12
    Tydzień 3 (12.01): Juste, Jaxstyle, Jon - Turn The Lights Off
    Tydzień 4 (19.01): Quebonafide, Zalia, Favst - Nie Ucieknę
    Tydzień 5 (26.01): Jonatan, Livka, Pezet - Obejmuję noce
    Tydzień 6 (02.02): Bruno Mars - I Just Might
    Tydzień 7 (09.02): Bletka - Komu Miałabym Powiedzieć
    Tydzień 8 (16.02): Jonatan, Livka, Pezet - Obejmuję noce
    Tydzień 9 (23.02): Djo - End of Beginning
    Tydzień 10 (02.03): Hania Kuzimowicz - Trzy razy bardziej
    Tydzień 11 (09.03): Doda - Pamiętnik
    Tydzień 12 (16.03): Doda - Pamiętnik
    Tydzień 13 (23.03): Ania Karwan - W to mi graj
    Tydzień 14 (30.03): Bletka - Komu Miałabym Powiedzieć
    Tydzień 15 (06.04): Doda - Pamiętnik
    Tydzień 16 (13.03): Doda - Pamiętnik

    Ktoś przypomni w jakich godzinach lecą utwory z rotacji? 5-23?

    OdpowiedzUsuń
  9. Wasza ulubiona Lanberry trafia do odpadów:

    https://open.spotify.com/playlist/7AivWIsZnz5hwTRAeu4dky

    A tu playlista z utworami które w kwietniu były notowane w Popliście i w propozycjach:

    https://open.spotify.com/playlist/5RGYO6LlgouqZ2W6op3F3V

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. XD ulubiona

      Usuń
    2. Wspaniałe towarzystwo tam się już zebrało 😅

      Usuń
  10. Rotacja w Esce:

    SEZON - Dawid Podsiadło [nowość]
    CAN’T DENY IT - Jazzy [nowość]
    BACK TO FRIENDS - Sombr
    BOY YOU TURN ME - Felix Jaehn / Cascada
    DON’T SAY THAT - Ruel
    DON’T WANT YOUR LOVE - Illenium / Ellie Goulding
    DRACULA (REMIX) - Tame Impala / Jennie
    DWA DNI - Bletka
    ELIZABETH TAYLOR - Taylor Swift
    EMBERS - Robin Schulz
    FAST CARS & SUPERSTARS - Cristian Marchi
    FEVER DREAM - Alex Warren
    GALAXY - Kungs
    GDY BĘDZIESZ SAM - Wiktoria Kida / Oskar Cyms
    GOTHAM - Mecner
    HOLLOW - Eben
    HOMEWRECKER - Sombr
    LOCO LOCO - Gordo / Reinier Zonneveld
    MAGNETIC - Bausa
    MR. KNOW IT ALL - Teddy Swims
    NA SZEROKĄ WODĘ - Roxie / Favst
    NEW RELIGION - Bebe Rexha / Faithless
    RUMORS - Tomas Gray
    THE FIRST TIME - Damiano David
    VIN - Gibbs
    ZOKARIA - Andy Dust / Charis
    ZOO - Shakira

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z rotacji wypadły:

      Yearbox Graceland
      Doda Pamiętnik
      Danny L Harle, Dua Lipa Two Hearts

      Usuń
    2. co jest w tym tyg. na powerze w esce?

      Usuń
    3. Dua Lipa już out? Ja to chciałem dodawać do siebie, ale skoro tu już leci XDD..

      Usuń
    4. Ogólnie to lubię Dua Lipę, ale ten utwór jej bardzo nie wyszedł. Czekamy na lepsze piosenki i nowy album
      Michał

      Usuń
    5. To nie jest piosenka Duy, tego tego Dannyego. Dua jest tam gościnnie. Co nie zmienia faktu, że tak - czekamy na nowy album. Poprzedni był okropny.

      Usuń
    6. Może nie tyle okropny, ale wszyscy liczyli na coś w stylu Future Nostalgia. Tutaj mieliśmy 3 promowane single, w dość krótkim czasie i potem nastąpiła cisza. 2 lata już mija od premiery albumu, więc ciekawe czy jest na co liczyć w tym roku nowego?

      Usuń
    7. Ona wydaje albumy co 3 lata, więc chyba jeszcze poczekamy... może jesienią będzie pierwszy promotional single. Zresztą, zobacz na jej IG, robi wszystko tylko nie nagrywa muzyki xD

      Usuń
    8. Był jeszcze jeden singiel, These Walls, z jakimś kolesiem, ale kompletnie się nie przyjął. Na tym albumie naprawdę nie było w czym wybierać.

      Usuń
    9. To jest specyficzny album nie aż tak mainstreamowy. Mi siada.

      Usuń
    10. Akurat Two Harts jest zajebiste. Szosyt- nie musisz sugerować się polskiemi radiostacjami które olewają znakomite utworu a pompują polski kicz i tandetę.

      Usuń
  11. To jeszcze do kompletu rotacja Zet w tym tygodniu:

    Rotacja A:
    Damiano David - The First Time
    Djo - End Of Beginning
    Doda - Pamiętnik
    Kungs & Theophilus London - Galaxy
    Olivia Dean - So Easy (To Fall In Love)
    Shakira - Zoo

    Rotacja B:
    Alex Warren - Fever Dream
    Bebe Rexha & Faithless - New Religion
    Felix Jaehn & Cascada - Boy You Turn Me (awans z C)
    Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco
    Roxie & Favst - Na szeroką wodę
    sombr - back to friends (awans z C)
    Wiktor Waligóra - Cztery pory roku
    Wiktoria Kida, Oskar Cyms & Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam

    Rotacja C:
    Andy Dust & Charis - Zokaria (spadek z B)
    Bletka - Dwa dni
    BTS - SWIM
    Daria Marx - Dotknij
    Dawid Kwiatkowski - Czy wie?
    Dawid Podsiadło - sezon (nowość)
    Igo - To nie koniec
    Krzysztof Zalewski - Lepiej już było
    Teddy Swims - Mr. Know It All
    Vito Bambino & Zalia - Decyzje

    wylot: Dive Into The Ocean (z rotacji B)

    OdpowiedzUsuń
  12. Galaxy #1 Airplay 5 tydzień z rzędu 😎

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przeceniony utwór. Za 2 miesiące już nikt nie będzie pamiętał, co to było.

      Usuń
    2. a ja myślę, że zostanie recurrentem. Nikt to nie będzie pamiętał o Pamiętniku

      Usuń
    3. ja będę. i w TOP20 roku będzie też, zobaczysz.

      Usuń
  13. Myślę, że "Młodość" to materiał na hit. Zdecydowanie lepszy niż kolejny patosong Bletki. Może dodadzą w sobotę?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bletka wlatuje i będzie do sierpnia 🙉

      Usuń
    2. Dziewczyna z piaskiem w głosie 🤣

      Usuń
    3. Już cisną żeby słuchacze mogli się zacząć przyzwyczajać w propozycjach jest codziennie 🫣

      Usuń
    4. Myślę, że Bletkę wrzucą, ale nie będzie hitem na 3 miechy. Pograją 1-1,5 miesiąca i out. Męcząca jest ta jej nowa piosenka, Komu miałabym powiedzieć to arcydzieło przy tym.

      Usuń
    5. Ja myślę, że będzie Przebojem Lata RMF FM. Do połowy sierpnia co najmniej będą to tłuc.

      Usuń
    6. Ciekawe jaka będzie nowa wakacyjna odsłona Sylwii 🤔

      Usuń
    7. Mnie to nie ciekawi.

      Usuń
    8. 4 razy na 6 zagrali Bletkę

      Usuń
  14. Bletka... ten słodki głosik idealnie nadaje się do zabaw w przedszkolu, nie do najpopularniejszego radia w Polsce.

    OdpowiedzUsuń
  15. Djo <3 cudowny hit sprzed dwóch lat

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Super podium, bez polskich akcentów 😋

      Usuń
    2. Dzięki serialowi dostał drugie życie 😋

      Usuń
    3. End of Beginning 2x był viralem. W 2024 I teraz na przełomie 2025/26. Niesamowite, to jest ponadczasowy numer.

      Usuń
    4. Tak, to jest hit, do którego będziemy wracać. I nawet za 10 lat będzie brzmiał dobrze.

      Usuń
  16. Pamięta ktoś kiedy ostatnio w TOP3 były same zagraniczne utwory?
    Michał

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W 5964 było zagraniczne podium 😉

      Usuń
    2. #1 Damiano David - Zombie Lady
      #2 Lady Gaga - How Bad Do U Want Me
      #3 Marshmello, Ellie Goulding, Avaion - Save My Love

      Usuń
    3. 7 miesięcy temu 😱 ale to przeleciało...

      Usuń
  17. Anioły poleciały 🥲

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ktoś wyżej dobrze wytypował...

      Usuń
    2. BTS 🙂
      Maciej Musiałowski - Flora, nowość w propozycjach 😎

      Usuń
    3. To było do przewidzenia że tak będzie 😎

      Usuń
  18. Maciej Musiałowski
    Flora

    nowość w propozycjach - kolejne zapychadło

    OdpowiedzUsuń
  19. Czyli co... Elizabeth Taylor nam nie dadzą? na razie jest tylko w Esce, ale boję się, że wyleci...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dobrze bo z ostatniego albumu jest Ophelia i długo długo nic 😉

      Usuń
    2. Taylor jest bardzo niedoceniana w polskich rozgłośniach. Z Tortured nie było grane nic, z Midnights też... Cruel Summer dali, bo viral. Jej albumy to kopalnia przebojów, a jakoś polskie radia sobie o niej przypomniały dopiero przy Ophelii.

      Usuń
    3. Przypomnieli sobie jak nagrała słaby album 🤣

      Usuń
  20. Znowu piłują Dodę. Po raz pierwszy w kwietniu wychodzi na prowadzenie w klasyfikacji miesiąca:

    #1 [167] Doda - Pamiętnik
    #2 [158] Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam
    #3 [157] Roxie, Favst - Na szeroką wodę
    #4 [156] Sombr - Back to Friends
    #5 [149] Kungs & Theophilus London - Galaxy
    #6 [145] Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
    #7 [138] Djo - End of Beginning
    #8 [133] Mrozu, Julia Pietrucha - Anioły (Pojedynek)
    #9 [132] Yearbox - Graceland
    #10 [127] Damiano David - The First Time
    #11 [127] Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzisiaj celebrytka Węgiel zapewne będzie na pierwszym, a Doda spadnie poniżej 15 miejsca, tak więc nic nie jest jeszcze przesądzone. Moim zdaniem wygra któraś z młodych pompowanych do niemożliwości: Węgiel lub Kida.

      Usuń
  21. I Eska Gorąca 20 za kwiecień po 3 z 4 notowaniach:

    #1 [54] Kungs, Theophilus, London - Galaxy
    #2 [53] Alex Warren - Fever Dream
    #3 [48] Tame Impala, Jennie - Dracula
    #4 [48] Gordo, Reinier Zonneveld - Loco Loco
    #5 [43] Cristian Marchi - Fast Cars & Superstars
    #6 [41] Bebe Rexha, Faithless - New Religion
    #7 [37] Sombr - Homewrecker
    #8 [37] Djo - End of Beginning
    #9 [34] Damiano David - The First Time
    #10 [33] Sombr - Back to Friends
    ---
    #11 [31] Eben - Hurts
    #12 [21] Doda - Pamiętnik
    #13 [18] Bletka - Dwa Dni
    #14 [18] Shakira - Zoo (From Zootopia 2 the Movie)
    #15 [16] Robin Schulz - Embers
    #16 [15] Tomas Gray - Rumors
    #17 [15] Danny L Harle, Dua Lipa - Two Hearts
    #18 [14] Roxie, Favst - Na Szeroką Wodę
    #19 [14] Yearbox - Graceland
    #20 [12] Daya Albi - Good Boys (Hide Away)
    ---
    #21 [11] Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy Będziesz Sam
    #22 [8] Zara Larsson - Midnight Sun
    #23 [4] Illenium, Ellie Goulding - Don't Want Your Love
    #24 [3] Dave Tems - Raindance
    #25 [2] Felix Jaehn, Cascada - Boy You Turn Me

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Warto zauważyć, że pierwszy polski utwór dopiero na miejscu... 11

      Usuń
    2. #12 Doda 😜

      Usuń
  22. Kto dzisiaj 1.?
    Moje typy to Damiano lub Shakira
    Michał

    OdpowiedzUsuń
  23. Maciek musi NATYCHMIAST opuścić propozycji, bo strasznie kuje w uszy
    Michał

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dopiero dodali raczej na powtórkę z Lady Gagi się nie zanosi bo już zagrali raz po premierze 🤣

      Usuń
    2. Tragiczne to jest, co nie? Poziom Kleo i Donatana

      Usuń
  24. Roxie z cudownym zimowym teledyskiem #1 😜

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Natychmiast do wylotu.

      Usuń
    2. Wyleci ale raczej nie natychmiast.

      Usuń
    3. Też myślę, że jest to najsłabsza polska piosenka

      Usuń
  25. Olivia Rodrigo - drop dead, nowość w propozycjach

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A ktoś w piątek pisał, że ją na pewno pominą 🤭, a jednak się udało

      Usuń
    2. Julia zasila Odpady 😜

      Usuń
    3. Dokładnie, właśnie tam wleciała 😛 Krótki staż - 7 razy

      https://open.spotify.com/playlist/7AivWIsZnz5hwTRAeu4dky?si=TE7dzqCSSfu1o1sz-wJ2Xg&pi=bFaOxlHgT1W8F

      Usuń
    4. Lady Gaga była krócej jej "wyczyn" będzie trudno przebić, "dała czadu" tą piosenką, chyba że to element marketingowy filmu?

      Usuń
    5. Olivia ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍🩷🩵🩶♥️
      Cudowny hit w stylu Good Luck Babe. Jest melodia!
      Chcemy to w rotacji!!!

      Usuń
    6. Z poprzednich albumów Olivii nie grali nic, a takie Vampire to idealnie radiowy kawałek. Trzeci album, do trzech razy sztuka?

      Usuń
    7. O pominięciu "drivers' licence" w 2021 już nie wspomnę
      Michał

      Usuń
  26. "Na szeroką wodę" wraca na prowadzenie w kwietniu:

    #1 [177] Roxie, Favst - Na szeroką wodę
    #2 [177] Doda - Pamiętnik
    #3 [172] Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam
    #4 [164] Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
    #5 [158] Sombr - Back to Friends
    #6 [156] Kungs & Theophilus London - Galaxy
    #7 [153] Djo - End of Beginning
    #8 [149] Yearbox - Graceland
    #9 [135] Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco
    #10 [133] Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mówiłam, że celebrytka Węgiel wygra ten miesiąc -.- można się załamać

      Usuń
  27. Dido - Hunter 😜

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To są hity. Ponadczasowe.

      Usuń
    2. Legendarny przebój była zapowiedź 😜

      Usuń
  28. A co ciekawego w klasyfikacji całego roku? Djo już "tylko" 111 punktów straty do Bletki. Doda zaraz wejdzie do Top 10 (z gwiazdką utwory ciągle notowane):

    #1 [847] (69) Bletka - Komu miałabym powiedzieć
    #2 [736] (63) Djo - End of Beginning *
    #3 [663] (62) Ania Karwan - W to mi graj
    #4 [579] (50) Taylor Swift - Opalite
    #5 [576] (47) Jonatan, Livka, Pezet - Obejmuję noce
    #6 [575] (52) Jeremi Sikorski - Wracam
    #7 [572] (55) Kacperczyk, Vito Bambino - Mam talent
    #8 [554] (51) Yearbox - Graceland *
    #9 [550] (53) Eben - Hurts *
    #10 [525] (48) Hania Kuzimowicz - Trzy raz bardziej
    #11 [517] (38) Doda - Pamiętnik *
    #12 [514] (42) Quebonafide, Zalia, Favst - Nie ucieknę
    #13 [506] (43) Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love) *
    #14 [483] (46) Kungs & Theophilus London - Galaxy *
    #15 [480] (47) Damiano David - The First Time *
    #16 [480] (51) Bruno Mars - I Just Might
    #17 [406] (34) Juste, Jaxstyle, Jon - Turn The Lights Off
    #18 [377] (32) Raye - Where is My Husband!
    #19 [361] (36) Kaśka Sochacka - Pokoje
    #20 [348] (35) Shakira - ZOO *

    OdpowiedzUsuń
  29. Dzisiaj na Popliście premiera "Nareszcie" od Męskiego Grania Orkiestry! W tym roku projekt reprezentują Igor Herbut, Zalia oraz Vito Bambino. Obawiam się, że kolejny rok nie będzie hymnu MGO, bo Igor, ale może Zalia uratuje piosenkę, tak jak rok temu z Babim Latem
    Michał

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I uratowała. RMF - prosimy o dodanie do rotacji.

      Usuń
  30. Kida, Alex i Zokaria dzisiaj na podium

    OdpowiedzUsuń
  31. #10 EBEN, letni klimat, dobrze, że jeszcze nie wypadł. Jeszcze co najmniej jedno pierwsze miejsce być powinno

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Eben nie wypadło dzisiaj jak ktoś wyżej prognozował 😎 Ciekawe czy w ogóle będzie jeszcze jakiś wylot i nowość w tym tygodniu 🤔

      Usuń
    2. Może człowiek orkiestra Yearboox? w ESCE już się z tym pożegnali

      Usuń
  32. Sikorscy - Młodość
    Chyba będzie nowość w sobotę... razem z Bletką i Dawidem Kwiatkowskim

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na jakiej podstawie prognoza?

      Usuń
    2. Po prostu często to ostatnią grają w trakcie Poplisty... a kawałek jest przebojowy

      Usuń
    3. Większość kawałków które często grają nie wchodzi, wchodzą te które raz zagrają i już rotacja 😉

      Usuń
    4. Tak... dziś znowu dali celebrytkę J.Lo, nie wiem po co. Kawałek fajny, ale przecież wiadomo, że nie wejdzie.

      Usuń
    5. Oni jak grają coś często to wiadomo że nie wejdzie. Edyta za chwilę 😜

      Usuń
    6. Tej celebrytce też już dziękujemy. Straszne to jest. Sio!

      Usuń
    7. Alle fajny mógłby wejść ale często grany więc nie wiadomo 😉

      Usuń
    8. Dwa dni kolejne odsłuchanie przed nami 🙉

      Usuń
    9. Koszmarna seria. Węgiel, Górniak, Bletka.

      Usuń
  33. Krzysiek jest zagrożony wypadnięciem. Już 3. notowanie, a jeszcze ani razu się nie pojawił w TOP10.
    Michał

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dopiero wszedł tak szybko raczej nie wypadnie 😎

      Usuń
  34. Doda znów w czołówce 🥱

    OdpowiedzUsuń
  35. #1 Loco Loco 😜

    OdpowiedzUsuń
  36. Zoo 🙃😜 Gotham

    OdpowiedzUsuń
  37. ZOO jakoś szybko poleciało

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Trochę opóźnione było, przynajmniej się nie znudziło 😉

      Usuń
    2. Znudziło. Ja słuchałem tego jeszcze w starym roku.

      Usuń
  38. Teraz jeszcze Eben, Yearboox i Doda do wylotu, a Djo niech wejdzie do Top50 😉

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Do wylotu: Roxie / Favst, Yearboox, Kungs & Theophilus London, sombr, Bebe Rexha, Faithless

      Usuń
    2. Eben niech siedzi jak najdłużej. Ciekawe czy Felixa Jaehna nie wywala i Zalewskiego w najbliższym czasie.

      Usuń
    3. EBEN jest już nowy kawałek, nie będą tego trzymać 🙂

      Usuń
    4. Ale ten nowy kawałek (a nawet trzy) nie umywa się do "Hurts"

      Usuń
    5. Ten już jest stary i raczej wątpię że będzie trzymany wszędzie już wypadł 😎

      Usuń
    6. Poleci w najbliższym czasie Yearbox, Eben i Zalewski. Ten ostatni jest krótko, ale w ogóle nie złapał chemii. Galaxy się ma ogólnie dobrze więc jeszcze potrzymają. Dodę jeszcze pokiszą bo ciągle dają ją w topce

      Usuń
  39. Daria mogłaby wypaść bez wejścia na listę 😎

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Może właśnie to ją czeka? Już 4 tygodnie się kisi w rotacji, a w samych propozycjach prawie 2 miesiące już.

      Usuń
  40. Jaka jest wasza opinia o "Ordinary" po roku od pojawienia się na Popliście? Moim zdaniem zasługiwało na taki staż
    Michał

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Moim zdaniem nie.

      Usuń
    2. Makabryczna kompozycja. Najbardziej genetyczna piosenka ubiegłego roku. Rozumiem dlaczego była (i jest nadal) taka popularna, ale nie. Nie dla mnie.

      Usuń
    3. Generalnie zauważyłem że na popliście pompują piosenki, które później umykają. Do recurrentów w róznych stacjach weszły Wait So Long, All I Know czy Ophelia, które owszem radziły sobie na Popliscie dobrze, ale bez szału. Za to pompowało się jakieś Zabiorę Cię Tam na przykład, którego juz praktycznie nigdzie nie uswiadczysz.

      Ale Ordinary worldwide też było chyba długo popularne. Piosenka spoko. Ale czemu była tak długo w topce to nie wiem.

      Usuń
    4. Ordimary dla mnie przecenione. Nic oryginalnego. Natomiast Zabiorę Cię Tam akurat grają wszędzie do tej pory. Były przerwy spowodowane graniem Mam Talent.

      Usuń
    5. Ordinary jest po prostu ordinary - strasznie zwyczajnie. Do dziś nie rozumiem sukcesu tej pioseneczki.

      Usuń
    6. Jak dla mnie Ordinary jest ponadczasowe. Za 5, 10 lat też będzie super brzmiało i będzie dalej grane. A Fukaj z Vito jest grany dalej w ESCE ;)

      Usuń
  41. Tak wyglądamy w tym tygodniu po 3 z 5 notowań:

    #1 [48] Roxie, Favst - Na szeroką wodę
    #2 [46] Doda - Pamiętnik
    #3 [40] Igo - To nie koniec
    #4 [39] Eben - Hurts
    #5 [39] Djo - End of Beginning
    #6 [38] Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco
    #7 [36] Andy Dust, Charis - Zokaria
    #8 [36] Damiano David - The First Time
    #9 [35] Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
    #10 [32] Alex Warren - Fever Dream

    OdpowiedzUsuń
  42. Moje typy na 1. dzisiaj to Damiano, Alex oraz sombr
    Michał

    OdpowiedzUsuń
  43. Top3 dzisiaj Alex, Damiano i Kida. Albo niespodzianka typu Bebe

    OdpowiedzUsuń
  44. Męskie Granie o 16:40 zagrana na miejscu piosenki z rotacji C (zamiast Zalewskiego). Czyżby wejście do rotacji przed sobotnią zmianą 🤔. Już było tak z MGO w 2024

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Skąd wiecie o której godzinie piosenka z ktorej rotacji ma lecieć?

      Usuń
    2. RMF FM ma schemat grania. Właśnie przygotowuję post o tym, jak działa playlista, będzie już wkrótce

      Usuń
    3. W skrócie w tym przypadku: utwór z rotacji C zagrany o 3 zostanie zagrany kolejny raz o 16

      Usuń
    4. Patrzymy np. po kim grany jest Zalewski w tym tygodniu w rotacji C. Po godzinie 15 było New Religion. Cały tydzień tak.jest, więc po 16 powinien pojawić się Zalewski.

      Usuń
    5. Rzeczywiście, w prawie 100% się zgadza (wiadomo, czasem po POPliście lekko zmienione) 🫢 Nie patrzyłem na to w ten sposób. Dzięki.

      Usuń
    6. Przez Poplistę trochę przesuwają ale tak w kółko jest to samo 😎

      Usuń
    7. Czekam z niecierpliwością na tego posta :) Chciałbym się nauczyć sprawdzać co jest w ktorej rotacji w danym radiu

      Usuń
  45. To może też zwiastować wylot Zalewskiego.

    OdpowiedzUsuń
  46. No i Doda leci po kolejny triumf w tygodniu, a i pewnie w miesiacu:

    #01 [54] Doda - Pamiętnik
    #02 [53] Roxie, Favst - Na szeroką wodę
    #03 [53] Djo - End of Beginning
    #04 [52] Igo - To nie koniec
    #05 [51] Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco
    #06 [48] Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam
    #07 [46] Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
    #08 [46] Eben - Hurts
    #09 [45] Kungs & Theophilus London - Galaxy
    #10 [45] Bebe Rexha, Faithless - New Religion

    OdpowiedzUsuń
  47. Ciekawe kto jutro wypadnie? Równe szanse mają na to: Zalewski, Eben, Yearbox. Chyba bym się mimo wszystko skłaniał do Zalewskiego. Radzi sobie fatalnie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jutro pewnie nikt 😎

      Usuń
    2. Bruno też słabo sobie radził i ile czasu był to nie jest powód do wylotu 😎

      Usuń
    3. Nikt nie wypadnie, w sobotę out EBEN, Yearboox, Shakira

      Usuń
    4. wyleci cos jutro i wejdzie Podsiadło

      Usuń
    5. Podsiadło jest słaby niech czeka grzecznie na swój czas 😜

      Usuń
  48. Moje typy na sobotę:
    -> MGO, Tame Impala, Bletka, Kajra
    <- EBEN, Yearboox, Shakira, Krzysiek
    Michał

    OdpowiedzUsuń
  49. Teraz (13) też wypadnie emisja MGO. Czyli na bank wejdą, a wypadnie Zalewski. Trochę szkoda 😥
    Michał

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wygląda na to, że jutro Męskie Granie wejdzie do playlisty

      Usuń
    2. No i fajnie. Zeszłoroczne MG olali po całości (a dobře było)

      Usuń
  50. Rotacja Muzyczny Świat, 24 kwietnia 2026:

    NOWOŚCI:
    - Dawid Podsiadło - sezon (W propozycjach od not. 256, 19.04.26)
    - Kaeyra - Upgrade (W propozycjach od not. 255, 12.04.26)
    - EBEN - Hollow (W propozycjach od not. 254, 29.03.26)
    - Dawid Kwiatkowski - Czy wie? (W propozycjach od not. 251, 08.03.26)

    Rotacja A (Powerplay - 6h):
    1. Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love) [13] {9}
    2. Doda - Pamiętnik [10] {1-5}
    3. Damiano David - The First Time [12] {1-3}
    4. Mrozu, Julia Pietrucha - Anioły (Pojedynek) [11] {3}
    5. sombr - Homewrecker [11] {2-/-1} p
    6. Tame Impala, JENNIE - Dracula (Remix) [6] {1} n

    Wypadły z powerplayów:
    - Djo - End of Beginning {10}
    - Shakira - Zoo {1}

    Rotacja B (8h):
    7. Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco [9]
    8. Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku [9]
    9. Alex Warren - FEVER DREAM [8]
    10. Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam [8]
    11. Felix Jaehn, Cascada - boy you turn me [6] C -> B
    12. Igo - To nie koniec [6]
    13. Bebe Rexha, Faithless - New Religion [5] C -> B
    14. Krzysztof Zalewski - Lepiej już było [5] C -> B

    Rotacja C (10h):
    15. Andy Dust, Charis - Zokaria [5]
    16. BTS - SWIM [3]
    17. MECNER - Gotham [3]
    18. Bletka - Dwa dni [2]
    19. Ella Langley - Choosin' Texas [2]
    20. Teddy Swims - Mr. Know It All [2]
    21. Dawid Podsiadło - sezon [1] n
    22. Kaeyra - Upgrade [1] n
    23. EBEN - Hollow [1] n
    24. Dawid Kwiatkowski - Czy wie? [1] n

    Wypadły z rotacji:
    - Djo - End of Beginning [13] {10}
    - Shakira - Zoo [8] {1}
    - Roxie, Favst - Na szeroką wodę [6]
    - Kygo, Khalid, Gryffin - Save My Love [4]
    Michał

    OdpowiedzUsuń
  51. Nowosci w Esce na kolejny tydzień:

    CZTERY PORY ROKU
    BEAUTY AND A BEAT
    WSZYSTKO JEDNO, WSZYSTKO ŹLE
    NARESZCIE
    POTENTIAL

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Beauty and a beat? Przecież oni to grali 15 lat temu.
      Obleśna Minaj. Mówię nie.

      Usuń
    2. O NIE. FUUUUUJ NICKI... Super, że Lor wchodzą. Może do RMFu też wejdą.

      Usuń
    3. "Nareszcie" jest przebojowe, więc dobrze, że wchodzi. Będzie hit.

      Usuń
    4. Grali Justina te kilkanaście lat temu, ale z tego co kojarzę to chyba wtedy nie podbił list przebojów w Polsce tym utworem :p Grali w Esce, ale krótko. Ogólnie wtedy nie grali Justina zbytnio mimo światowego fenomenu.

      Usuń
    5. Dokładnie tak było. Z Justina była generalnie wielka beka wtedy i polskie radia nie chciały go grać. Grały tylko lokalne stacje.

      Usuń
  52. moja osoba mówiła, że Olivia Dean zostanie hitem wiosny :)))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wreszcie została doceniona w RMFie 😋

      Usuń
  53. Odpowiedzi
    1. Ile punktów zdobył? Marny wynik. Szkoda

      Usuń
    2. Podsiadło wchodzi kolejny do pompowania 😎

      Usuń
    3. Ogólnie to jestem w szoku, że Shakira i Zalewski wypadli, mimo że byli w playliście. Zazwyczaj RMF robi sobie przerwy i czeka na wymianę w sobotę. Fajnie jakby robili tak jak kiedyś, nie ważne czy kawałek jest czy nie w playliście, zmiany w notowaniu wciąż zachodzą, poplista nie była wtedy tak nudno przewidywalna.

      Usuń
    4. Krzysztof szkoda fajna ta piosenka, no cóż RMF wie lepiej co trzymać, ale coś dużo tych szybkich wylotów ostatnio 😎

      Usuń
    5. Tak, o ile piosenka Margaret to była tragedia, o tyle Zalewski miał naprawdę spoko kawałek... nie rozumiem tego zagrania (wymiana Zalewskiego na Bletkę jutro jest jak w pysk).

      Usuń
    6. Ten utwór był pod RMF jeśli taki utwór wypada to mi ręce opadają 😎

      Usuń
    7. Szkoda Krzyśka, ale myślę, że jutro będą też powody do zadowolenia

      Usuń
    8. Z Bletki raczej wątpię 🫣

      Usuń
    9. Będzie Dracula 😈

      Usuń
    10. Pewnie będzie 😎

      Usuń
  54. Doda wygrała ten tydzień bez #1 🥱

    OdpowiedzUsuń
  55. Obstawiam
    Wchodzą: Dracula Męskie Granie, Bletka Kygo
    Wypadają: Shakira Zalewski Eben Yearbox

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Połowa na pewno trafiona 😜

      Usuń
    2. Ciekawe czy tak dużo będzie zmian 🤔

      Usuń
    3. Jeszcze Daria myślę że jest zagrożona wylotem. Więc wcale nie musi być to Eben i Yearbox a np Daria.

      Usuń
    4. Eben raczej leci 😎

      Usuń
    5. Mam nadzieję że go jeszcze potrzymają tydzień, ale wiadomo, że powoli jego kolejka do wylotu z playlisty.

      Usuń
    6. Daria Marx out, kompletna porażka ta piosenka. 4 tygodnie czeka już, przepuściła Gotham i Podsiadło. Wg mnie dzieli los Raya Daltona.

      Usuń
    7. Oby, szkoda że to w ogóle wpuścili do rotacji 😎

      Usuń
    8. Totalna zapchajdziura.

      Usuń
  56. W propozycjach bez nowości, mamy wolny wakat 😎

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oto, co należy dodać:

      The Kolors - Rolling Stone
      Taylor Swift - Elizabeth Taylor
      sombr - Potential
      Calvin Harris, Kasabian - Release the Pressure
      Lana Del Rey - First Light
      Hilary Duff - Weather for Tennis
      Wojciech Baranowski - Wskocz ze mną do rzeki
      Loreen - Coming Close
      Ray Dalton - I Just Wanna Be Happy
      Miley Cyrus - Younger You
      ILLENIUM, Ellie Goulding - Don't Want Your Love
      Holly Humberstone - Cruel World
      PinkPantheress, Zara Larsson - Stateside
      Tomas Grey - Rumors
      Alok, Khalid - Dive Into Me
      Choosin' Texas

      Usuń
  57. W kolejce do listy tylko: Daria Marx - Dotknij (4) i Teddy Swims - Mr. Know It All (3), obie mogłyby spokojnie wypaść 😜

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Po co tego miśka tak wpuścili wcześnie? na świecie szału nie robi tym kawałkiem... mam wrażenie, że - jak Podsiadło - ciągle nagrywa to samo. Posłuchasz jedną jego piosenkę i de facto znasz całą dyskografię.

      Usuń
    2. Tak jest w kółko jedzie tak samo, nuda 🥱 Podsiadło i MGO też nuda, przewidywalne, schematyczne , nic specjalnego 🥱 Rozmyła się cała koncepcja MGO, teraz to kolejny kawałek jakich wiele, będzie ostro pompowany, a po wylocie nikt o tym nie będzie pamiętał 😎

      Usuń
    3. "Początek" to był ostatni naprawdę porządny kawałek MG. Wielki hit. Co było potem? nie wiem

      Usuń
    4. Ja pamiętam Super moce, to ostatni duży przebój MGO 😜

      Usuń
  58. Roksana Węgiel zasłużenie żegna się z Gorącą 20 - w RMF za to robią z tego mega przebój. Nieznośna tandeta. EBEN też już w ESCE poleciał, więc jutro - raczej na pewno wylatuje i z rotacji RMF FM. Wg mnie zagrożony może być też Djo.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz