Pełna rotacja RMF FM (nowości muzyczne + power playe + reszta) - 18 kwietnia 2026
Spis wszystkich zmian rotacji: https://wszystkoopopliscie.blogspot.com/p/spis-zmian-w-rotacji-rmf-fm.html
"Rotacja - Hierarchia emisji poszczególnych utworów, tworzona w ramach playlisty. Rotację stosuje się, by uniknąć zbyt częstych powtórzeń i sąsiadowania ze sobą utworów. Np. w formacie AC rozróżnia się intensywną rotację (heavy rotation), w ramach której utwory mogą powtarzać się co dwie i pół godziny, oraz rotację spokojną (light rotation), w której utwór może być powtarzany nie częściej niż co 6 godzin."
SPIS TREŚCI:
W tym tygodniu mamy tylko 1 nowość muzyczną:
- Dawid Podsiadło - sezon (w propozycjach od 17.04.2026 - not. 6105)
Nowości muzyczne to nowe piosenki w rotacji RMF FM, czyli piosenki, które zostały wprowadzone do grania w playliście radia co dany okres czasu, np. co 12h, 8h, 6h (można je usłyszeć co najmniej 2 razy dziennie).
![]() |
| Dawid Podsiadło sezon |
Posłuchaj nowości muzycznych:
------------------------------------------------------------------------
ROTACJA RMF FM
Z zasady wszystkich piosenek w rotacji jest 24. Składają się na nie:
- 1-4 nowości muzycznych;
- 6 power playów;
- 14-17 pozostałe piosenki, które są objęte różnymi stopniami rotacji (liczba tych piosenek zależna jest od ilości nowości muzycznych → 18 - ilość nowości muz. = ilość pozostałych piosenek).
Legenda
ARTYSTA - TYTUŁ [ile w rotacji] {ile w power playach}*
Jeśli pomiędzy przebywaniem w rotacji bądź byciem power playem była przerwa, dodaję myślnik pomiędzy dwoma liczbami, np. [8-2] oznacza, że piosenka była w rotacji 8 tygodni z rzędu, potem wypadła, ale powróciła i jest już 2 tygodnie z rzędu (patrz na rodzaj nawiasu).
Ważna jest też ilość "-". 1 myślnik oznacza 1 tydzień, zatem np. jeśli piosenka miała dwutygodniową przerwę od rotacji, to ma oznaczenie [1-/-1] ("/" jest po to, aby ułatwić odczytanie)
*zawarte tylko w sekcji Power playe i Z rotacji wypadło
W razie pytań jestem do dyspozycji w komentarzach na blogu lub na Instagramie (tam też na DM)
- Olivia Dean - So Easy (To Fall In Love) [11] {6}
- Yearboox - Graceland [13] {3}
- Damiano David - The First Time [12] {3}
- Djo - End of Beginning [14] {2-/-2}
- EBEN - Hurts [13] {3-/-1} p
- Alex Warren - FEVER DREAM [8] {1} n
Były power playami tydzień temu, a od teraz już nie są:
Podsumowując dzisiejsze zmiany w power playach:
- 4 piosenki, które były power playami tydzień temu, pozostały nimi;
- 1 piosenka powróciła do power playów (p);
- 1 piosenka to kompletna debiutantka w roli power playów (n).
Power play to utwór, który został objęty najwyższym stopniem rotacji (jest grany w RMF FM co 6 godzin)
-------------------------------------------------------
Oznaczenia stopni rotacji za liczbą tygodni w rotacji:
- B - rotacja B → utwór grany średnio co 8 godzin (8 utworów)
- C - rotacja C → utwór grany średnio co 10 godzin (10 utworów)
W tym tygodniu mamy 17 pozostałych piosenek
- Kungs & Theophilus London - Galaxy [13] A→B
- Shakira - Zoo (z filmu "Zwierzogród 2") [11] B
- Doda - Pamiętnik [9] A→B
- Roxie, Favst - Na szeroką wodę [8] B
- Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco [7] B
- Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku [7] B
- sombr - back to friends [6] B
- Felix Jaehn, Cascada - boy you turn me [6] C
- Krzysztof Zalewski - Lepiej już było [6] C
- Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam [6] C→B
- Bebe Rexha, Faithless - New Religion [5] C
- Andy Dust, Charis - Zokaria [4] C
- Igo - To nie koniec [4] C
- BTS - SWIM [3] C
- Daria Marx - Dotknij [3] C
- Teddy Swims - Mr. Know It All [2] C
- MECNER - Gotham [2] C
------------------------------------------------------------------------
Podsumowanie odpowiedzi z poprzedniego formularza:

Ani jeden polski powerplay! Szok i niedowierzanie!
OdpowiedzUsuńMieliśmy kiedyś taką sytuację?
Mroza szkoda. Podsiadło ani grzeje, ani ziębi. Ciągle ten sam motyw.
Dokładnie radia tak się na niego rzuciły a on cały czas na jedno kopyto 🤣
UsuńDokładnie. Mam wrażenie że tak jak z Bruno Marsem - wszyscy się podjarali nazwiskiem. A piosenka bez szału.
UsuńBruno jeszcze namieszał przy tej nowej piosence Lady Gagi 😜
UsuńTak. Wyprodukował wybitny chłam.
UsuńSzkoda, że jeszcze Dracula nie wszedł, wejdzie za tydzień i będą katować do sierpnia.
OdpowiedzUsuńLipiec max.
UsuńWejdzie jak EBEN wypadnie 😎
UsuńDobrze że Eben na powerplaya wrócił 😉
OdpowiedzUsuńMuzyczna 20, wydanie nr 256, 19 kwietnia 2026:
OdpowiedzUsuńLEGENDA:
[2] - ilość tygodni na liście
[2-1] - 2 tygodnie na liście i 1 tydzień po przerwie tygodniowej
[2-/-1] - 2 tygodnie na liście i 1 tydzień po przerwie 2-tygodniowej
{2} - ilość razy na pierwszym miejscu
(+2) - awans
(-2) - spadek
(0) - bez zmian względem poprzedniego tygodnia
(N) - nowość
(P) - powrót
1. Doda - Pamiętnik [8] {2} (+2)
2. Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love) [11] {2} (0)
3. Mrozu, Julia Pietrucha - Anioły (Pojedynek) [8] (+1)
4. Alex Warren - FEVER DREAM [6] (+5)
5. Tame Impala, JENNIE - Dracula (Remix) [4] {1} (-4)
6. Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam [5] (+6)
7. sombr - Homewrecker [8] (+1)
8. Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco [6] (+2)
9. Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku [5] (+2)
10. Damiano David - The First Time [9] (-4)
11. Felix Jaehn, Cascada - boy you turn me [3] (+3)
12. Bebe Rexha, Faithless - New Religion [1] (N)
13. Andy Dust, Charis - Zokaria [3] (+5)
14. Krzysztof Zalewski - Lepiej już było [2] (+3)
15. Kygo, Khalid, Gryffin - Save My Love [2] (+4)
16. Shakira - Zoo [7] (-9)
17. Igo - To nie koniec [3] (-2)
18. Kungs & Teophilus London - Galaxy [9] (-13)
19. MECNER - Gotham [1] (N)
20. Djo - End of Beginning [12] {2} (-7)
Wyloty:
- Roxie, Favst - Na szeroką wodę [3]
- Jennifer Lopez, David Guetta - Save Me Tonight [2]
Propozycje:
- Jennifer Lopez, David Guetta - Save Me Tonight
- Roxie, Favst - Na szeroką wodę
- Alle Farben, René Miller - Body Talk [3]
- Bletka - Dwa dni [2]
- BTS - SWIM [3]
- Dawid Kwiatkowski - Czy wie? [6]
- Dawid Podsiadło - sezon [1]
- EBEN - Hollow [3]
- Edyta Górniak - SUPERPOWER [4]
- Ella Langley - Choosin' Texas [2]
- Jeremi Sikorski, Artur Sikorski - Młodość [1]
- Kaeyra - Upgrade [2]
- Lady Gaga, Doechii - Runway [2]
- pszona, FANKA - Pamiętaj [3]
- Taylor Swift - Elizabeth Taylor [5]
- Teddy Swims - Mr. Know It All [2]
Wypadły z propozycji:
- Lor - jet lag
- SIENNA SPIRO - Die on This Hill
Michał
Cudowne TOP3! 💕
UsuńDzisiaj mam niespodziankę dla was, ale najpierw zobaczcie na 3424 notowanie Tune Listy
OdpowiedzUsuń01.02.07 Refuzion - Life Beyond (REBiRTH Festival 2026 Euphoric OST)
02.05.157 I Prevail - Pray
03.03.41 Armin van Buuren & Richard Durand & Dicosis - Always You (ASOT 2026 - ELEVATION Anthem)
04.06.07 D-Sturb & E-Life - Sacred Oath (Defqon.1 Festival 2026 Anthem)
05.NE.01 Rejecta & Devin Wild - We Are Fire (Hardfest 2026 OST)
06.01.19 Phuture Noize & Dual Damage - When Sound Meets Sound (REBiRTH Festival 2026 Anthem)
07.07.31 D-Block & S-te-Fan - The Next Dimension (APEX 2026 OST)
08.NE.01 Polska Wersja & Słoń - Nic Straconego
09.04.25 Volumes - Happier
10.08.61 Fire From The Gods - Human
11.11.12 Lenny McDustin & Martin Tyler – Open Your Eyes
12.17.17 B-Front & Atmozfears - Nothing Ever Feels The Same
13.13.19 4 Strings & Alix Robson – One More Night
14.16.25 Molothav - Acid Gate
15.18.20 Ahmed Helmy & Cari – Lifeline
16.12.26 Wavetraxx - Moonwalker
17.14.31 Stoneface & Terminal – Sun & You
18.19.10 Adrenalize - Fire In Me
19.NE.01 Carla Fernandes - Miłość (K4MS Remix)
20.20.25 Sleep Theory - Words Are Worthless
21.23.37 Cieniu ft. BRK - Nie Mają Na Mnie Nic
22.25.02 Trobi, Luna & Bihal Wahib - In Je Bed
23.26.02 SYNTH:IA - Just A Dream
24.10.07 Smash Into Pieces - Hollow
25.15.32 O.S.T.R - Start
26.21.55 I Prevail - Rain
27.24.13 Perfect Pitch, Rocco & ELYFF – Kings & Queens (Ti-Mo Edit)
28.27.13 Aquagen, Fragma & André Visior – Time & Time
29.28.31 Code Black - Breathe
30.29.07 Nifra – Awaken Your Soul
PRZYSZŁA 10
01.NE Erabreak & Resilence feat. Nathalie Blue - Where Have You Been
02.03 Smolasty & Imi & Jonatan - Póki Mam Ciebie
03.10 Craig Connelly & Christina Novelli – Black Hole
04.09 Don Paolo, KROWTEK - Take Control
05.08 WE 3AT BEATS X WILLS - The Heist
06.06 Kataouchee - Turn It Back
07.NE David Forbes & Paul Denton – Future
08.05 DJ Panda & Alex Nocera - Gighe
09.NE Kensington - Livin For
10.07 Papa Roach - Wake Up Calling
I oto niespodzianka, zobaczcie na statystyki rekordzisty wszechczasów, którzy są nadal w Tune Liście. Chodzi oczywiście o utwór Pray od I Prevail, którzy są od października 2025 roku, a dokładniej od notowania 3268.
OdpowiedzUsuńI Prevail - Pray
Debiut: Notowanie 3268 (18.10.25)
Finisz: ----
157 razy w notowaniu
146 razy w pierwszej dziesiątce
84 razy na podium z czego:
37 razy na pierwszym
20 razy na drugim
27 razy na trzecim
Przebieg pobytu utworu w notowaniach (pozycje): 2,6,7,5,8,13,6,4,5,3,1,1,2,6,3,3,6,1,1,1,1,17,12,5,9,8,3,3,1,2,3,4,7,1,1 1,6,3,5,4,8,7,5,4,18,7,6,6,5,1,1,2,2,2,2,9,4,1,1,3,2,4,1,3,2,4,5,2,3,4,9,4,5,11,4,4,4,4,4,4,5,1,1,1,1,1,8,3,1,1,3,5,6,7 3,1,1,1,4,1,2,3,1,1,1,2,2,3,3,2,2,3,3,2,1,1,1,3,17,3,3,4,4,3,5,8,4,3,3,7,1,15,11,5,6,2,2,1,1,1,6,3,3,2,2,1,3,6,8,7,12, 14,6,17,6,5,2
Przewiduję zmiany w nadchodzącym tygodniu:
OdpowiedzUsuńPoniedziałek OUT Mrozu, IN BTS
Środa OUT EBEN IN Daria Marx
W sobotę wchodzą Dracula, Bletka oraz Dawid Kwiatkowski; wypadają Eben, Doda oraz Yearboox
Wrócę za tydzień sprawdzić jak mi poszło xd
Ciekawe przewidywanie
UsuńI tak jak przewidywałem w piątek Doda wygrała tydzień. Trochę mnie już irytuje to jej pompowanie. Piosenka spoko, ale nie aż tak: to już czwarty jej triumf tygodnia, w tym dwa z rzędu. Pełna klasyfikacja za tydzień 16:
OdpowiedzUsuń#1 [75] Doda - Pamiętnik
#2 [71] Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam
#3 [67] Sombr - Back to Friends
#4 [63] Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
#5 [59] Roxie, Favst - Na szeroką wodę
#6 [57] Yearbox - Graceland
#7 [56] Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku
#8 [56] Damiano David - The First Time
#9 [54] Mrozu, Julia Pietrucha - Anioły (Pojedynek)
#10 [53] Kungs & Theophilus London - Galaxy
---
#11 [53] Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco
#12 [53] Alex Warren - Fever Dream
#13 [52] Bebe Rexha, Faithless - New Religion
#14 [50] Krzysztof Zalewski - Lepiej już było
#15 [46] Djo - End of Beginning
#16 [38] Shakira - ZOO
#17 [38] Eben - Hurts
#18 [34] Igo - To nie koniec
#19 [33] Felix Jaehn, Cascada - Boy you turn me
#20 [32] Andy Dust, Charis - Zokaria
---
#21 [10] Bletka - Komu miałabym powiedzieć
I triumfatorzy tygodni w tym roku:
Tydzień 1 (29.12): Teddy Swims, David Guetta, TonesAndI - Gone Gone Gone
Tydzień 2 (05.01): Sombr - 12to12
Tydzień 3 (12.01): Juste, Jaxstyle, Jon - Turn The Lights Off
Tydzień 4 (19.01): Quebonafide, Zalia, Favst - Nie Ucieknę
Tydzień 5 (26.01): Jonatan, Livka, Pezet - Obejmuję noce
Tydzień 6 (02.02): Bruno Mars - I Just Might
Tydzień 7 (09.02): Bletka - Komu Miałabym Powiedzieć
Tydzień 8 (16.02): Jonatan, Livka, Pezet - Obejmuję noce
Tydzień 9 (23.02): Djo - End of Beginning
Tydzień 10 (02.03): Hania Kuzimowicz - Trzy razy bardziej
Tydzień 11 (09.03): Doda - Pamiętnik
Tydzień 12 (16.03): Doda - Pamiętnik
Tydzień 13 (23.03): Ania Karwan - W to mi graj
Tydzień 14 (30.03): Bletka - Komu Miałabym Powiedzieć
Tydzień 15 (06.04): Doda - Pamiętnik
Tydzień 16 (13.03): Doda - Pamiętnik
Ktoś przypomni w jakich godzinach lecą utwory z rotacji? 5-23?
Wasza ulubiona Lanberry trafia do odpadów:
OdpowiedzUsuńhttps://open.spotify.com/playlist/7AivWIsZnz5hwTRAeu4dky
A tu playlista z utworami które w kwietniu były notowane w Popliście i w propozycjach:
https://open.spotify.com/playlist/5RGYO6LlgouqZ2W6op3F3V
XD ulubiona
UsuńWspaniałe towarzystwo tam się już zebrało 😅
UsuńRotacja w Esce:
OdpowiedzUsuńSEZON - Dawid Podsiadło [nowość]
CAN’T DENY IT - Jazzy [nowość]
BACK TO FRIENDS - Sombr
BOY YOU TURN ME - Felix Jaehn / Cascada
DON’T SAY THAT - Ruel
DON’T WANT YOUR LOVE - Illenium / Ellie Goulding
DRACULA (REMIX) - Tame Impala / Jennie
DWA DNI - Bletka
ELIZABETH TAYLOR - Taylor Swift
EMBERS - Robin Schulz
FAST CARS & SUPERSTARS - Cristian Marchi
FEVER DREAM - Alex Warren
GALAXY - Kungs
GDY BĘDZIESZ SAM - Wiktoria Kida / Oskar Cyms
GOTHAM - Mecner
HOLLOW - Eben
HOMEWRECKER - Sombr
LOCO LOCO - Gordo / Reinier Zonneveld
MAGNETIC - Bausa
MR. KNOW IT ALL - Teddy Swims
NA SZEROKĄ WODĘ - Roxie / Favst
NEW RELIGION - Bebe Rexha / Faithless
RUMORS - Tomas Gray
THE FIRST TIME - Damiano David
VIN - Gibbs
ZOKARIA - Andy Dust / Charis
ZOO - Shakira
Z rotacji wypadły:
UsuńYearbox Graceland
Doda Pamiętnik
Danny L Harle, Dua Lipa Two Hearts
co jest w tym tyg. na powerze w esce?
UsuńDua Lipa już out? Ja to chciałem dodawać do siebie, ale skoro tu już leci XDD..
UsuńOgólnie to lubię Dua Lipę, ale ten utwór jej bardzo nie wyszedł. Czekamy na lepsze piosenki i nowy album
UsuńMichał
To nie jest piosenka Duy, tego tego Dannyego. Dua jest tam gościnnie. Co nie zmienia faktu, że tak - czekamy na nowy album. Poprzedni był okropny.
UsuńMoże nie tyle okropny, ale wszyscy liczyli na coś w stylu Future Nostalgia. Tutaj mieliśmy 3 promowane single, w dość krótkim czasie i potem nastąpiła cisza. 2 lata już mija od premiery albumu, więc ciekawe czy jest na co liczyć w tym roku nowego?
UsuńOna wydaje albumy co 3 lata, więc chyba jeszcze poczekamy... może jesienią będzie pierwszy promotional single. Zresztą, zobacz na jej IG, robi wszystko tylko nie nagrywa muzyki xD
UsuńBył jeszcze jeden singiel, These Walls, z jakimś kolesiem, ale kompletnie się nie przyjął. Na tym albumie naprawdę nie było w czym wybierać.
UsuńTo jest specyficzny album nie aż tak mainstreamowy. Mi siada.
UsuńAkurat Two Harts jest zajebiste. Szosyt- nie musisz sugerować się polskiemi radiostacjami które olewają znakomite utworu a pompują polski kicz i tandetę.
UsuńTo jeszcze do kompletu rotacja Zet w tym tygodniu:
OdpowiedzUsuńRotacja A:
Damiano David - The First Time
Djo - End Of Beginning
Doda - Pamiętnik
Kungs & Theophilus London - Galaxy
Olivia Dean - So Easy (To Fall In Love)
Shakira - Zoo
Rotacja B:
Alex Warren - Fever Dream
Bebe Rexha & Faithless - New Religion
Felix Jaehn & Cascada - Boy You Turn Me (awans z C)
Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco
Roxie & Favst - Na szeroką wodę
sombr - back to friends (awans z C)
Wiktor Waligóra - Cztery pory roku
Wiktoria Kida, Oskar Cyms & Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam
Rotacja C:
Andy Dust & Charis - Zokaria (spadek z B)
Bletka - Dwa dni
BTS - SWIM
Daria Marx - Dotknij
Dawid Kwiatkowski - Czy wie?
Dawid Podsiadło - sezon (nowość)
Igo - To nie koniec
Krzysztof Zalewski - Lepiej już było
Teddy Swims - Mr. Know It All
Vito Bambino & Zalia - Decyzje
wylot: Dive Into The Ocean (z rotacji B)
Galaxy #1 Airplay 5 tydzień z rzędu 😎
OdpowiedzUsuńPrzeceniony utwór. Za 2 miesiące już nikt nie będzie pamiętał, co to było.
Usuńa ja myślę, że zostanie recurrentem. Nikt to nie będzie pamiętał o Pamiętniku
Usuńja będę. i w TOP20 roku będzie też, zobaczysz.
UsuńMyślę, że "Młodość" to materiał na hit. Zdecydowanie lepszy niż kolejny patosong Bletki. Może dodadzą w sobotę?
OdpowiedzUsuńBletka wlatuje i będzie do sierpnia 🙉
UsuńDziewczyna z piaskiem w głosie 🤣
UsuńJuż cisną żeby słuchacze mogli się zacząć przyzwyczajać w propozycjach jest codziennie 🫣
UsuńMyślę, że Bletkę wrzucą, ale nie będzie hitem na 3 miechy. Pograją 1-1,5 miesiąca i out. Męcząca jest ta jej nowa piosenka, Komu miałabym powiedzieć to arcydzieło przy tym.
UsuńJa myślę, że będzie Przebojem Lata RMF FM. Do połowy sierpnia co najmniej będą to tłuc.
UsuńCiekawe jaka będzie nowa wakacyjna odsłona Sylwii 🤔
UsuńMnie to nie ciekawi.
Usuń4 razy na 6 zagrali Bletkę
UsuńBletka... ten słodki głosik idealnie nadaje się do zabaw w przedszkolu, nie do najpopularniejszego radia w Polsce.
OdpowiedzUsuńDjo <3 cudowny hit sprzed dwóch lat
OdpowiedzUsuńSuper podium, bez polskich akcentów 😋
UsuńDzięki serialowi dostał drugie życie 😋
UsuńEnd of Beginning 2x był viralem. W 2024 I teraz na przełomie 2025/26. Niesamowite, to jest ponadczasowy numer.
UsuńTak, to jest hit, do którego będziemy wracać. I nawet za 10 lat będzie brzmiał dobrze.
UsuńPamięta ktoś kiedy ostatnio w TOP3 były same zagraniczne utwory?
OdpowiedzUsuńMichał
W 5964 było zagraniczne podium 😉
Usuń#1 Damiano David - Zombie Lady
Usuń#2 Lady Gaga - How Bad Do U Want Me
#3 Marshmello, Ellie Goulding, Avaion - Save My Love
7 miesięcy temu 😱 ale to przeleciało...
UsuńAnioły poleciały 🥲
OdpowiedzUsuńKtoś wyżej dobrze wytypował...
UsuńBTS 🙂
UsuńMaciej Musiałowski - Flora, nowość w propozycjach 😎
To było do przewidzenia że tak będzie 😎
UsuńMaciej Musiałowski
OdpowiedzUsuńFlora
nowość w propozycjach - kolejne zapychadło
Czyli co... Elizabeth Taylor nam nie dadzą? na razie jest tylko w Esce, ale boję się, że wyleci...
OdpowiedzUsuńDobrze bo z ostatniego albumu jest Ophelia i długo długo nic 😉
UsuńTaylor jest bardzo niedoceniana w polskich rozgłośniach. Z Tortured nie było grane nic, z Midnights też... Cruel Summer dali, bo viral. Jej albumy to kopalnia przebojów, a jakoś polskie radia sobie o niej przypomniały dopiero przy Ophelii.
UsuńPrzypomnieli sobie jak nagrała słaby album 🤣
UsuńZnowu piłują Dodę. Po raz pierwszy w kwietniu wychodzi na prowadzenie w klasyfikacji miesiąca:
OdpowiedzUsuń#1 [167] Doda - Pamiętnik
#2 [158] Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam
#3 [157] Roxie, Favst - Na szeroką wodę
#4 [156] Sombr - Back to Friends
#5 [149] Kungs & Theophilus London - Galaxy
#6 [145] Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
#7 [138] Djo - End of Beginning
#8 [133] Mrozu, Julia Pietrucha - Anioły (Pojedynek)
#9 [132] Yearbox - Graceland
#10 [127] Damiano David - The First Time
#11 [127] Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku
Dzisiaj celebrytka Węgiel zapewne będzie na pierwszym, a Doda spadnie poniżej 15 miejsca, tak więc nic nie jest jeszcze przesądzone. Moim zdaniem wygra któraś z młodych pompowanych do niemożliwości: Węgiel lub Kida.
UsuńI Eska Gorąca 20 za kwiecień po 3 z 4 notowaniach:
OdpowiedzUsuń#1 [54] Kungs, Theophilus, London - Galaxy
#2 [53] Alex Warren - Fever Dream
#3 [48] Tame Impala, Jennie - Dracula
#4 [48] Gordo, Reinier Zonneveld - Loco Loco
#5 [43] Cristian Marchi - Fast Cars & Superstars
#6 [41] Bebe Rexha, Faithless - New Religion
#7 [37] Sombr - Homewrecker
#8 [37] Djo - End of Beginning
#9 [34] Damiano David - The First Time
#10 [33] Sombr - Back to Friends
---
#11 [31] Eben - Hurts
#12 [21] Doda - Pamiętnik
#13 [18] Bletka - Dwa Dni
#14 [18] Shakira - Zoo (From Zootopia 2 the Movie)
#15 [16] Robin Schulz - Embers
#16 [15] Tomas Gray - Rumors
#17 [15] Danny L Harle, Dua Lipa - Two Hearts
#18 [14] Roxie, Favst - Na Szeroką Wodę
#19 [14] Yearbox - Graceland
#20 [12] Daya Albi - Good Boys (Hide Away)
---
#21 [11] Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy Będziesz Sam
#22 [8] Zara Larsson - Midnight Sun
#23 [4] Illenium, Ellie Goulding - Don't Want Your Love
#24 [3] Dave Tems - Raindance
#25 [2] Felix Jaehn, Cascada - Boy You Turn Me
Warto zauważyć, że pierwszy polski utwór dopiero na miejscu... 11
Usuń#12 Doda 😜
UsuńKto dzisiaj 1.?
OdpowiedzUsuńMoje typy to Damiano lub Shakira
Michał
Węgiel
UsuńShakira była po 18 😎
UsuńMaciek musi NATYCHMIAST opuścić propozycji, bo strasznie kuje w uszy
OdpowiedzUsuńMichał
Dopiero dodali raczej na powtórkę z Lady Gagi się nie zanosi bo już zagrali raz po premierze 🤣
UsuńTragiczne to jest, co nie? Poziom Kleo i Donatana
UsuńRoxie z cudownym zimowym teledyskiem #1 😜
OdpowiedzUsuńNatychmiast do wylotu.
UsuńWyleci ale raczej nie natychmiast.
UsuńTeż myślę, że jest to najsłabsza polska piosenka
UsuńOlivia Rodrigo - drop dead, nowość w propozycjach
OdpowiedzUsuńA ktoś w piątek pisał, że ją na pewno pominą 🤭, a jednak się udało
UsuńJulia zasila Odpady 😜
UsuńDokładnie, właśnie tam wleciała 😛 Krótki staż - 7 razy
Usuńhttps://open.spotify.com/playlist/7AivWIsZnz5hwTRAeu4dky?si=TE7dzqCSSfu1o1sz-wJ2Xg&pi=bFaOxlHgT1W8F
Lady Gaga była krócej jej "wyczyn" będzie trudno przebić, "dała czadu" tą piosenką, chyba że to element marketingowy filmu?
UsuńOlivia ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍🩷🩵🩶♥️
UsuńCudowny hit w stylu Good Luck Babe. Jest melodia!
Chcemy to w rotacji!!!
Z poprzednich albumów Olivii nie grali nic, a takie Vampire to idealnie radiowy kawałek. Trzeci album, do trzech razy sztuka?
UsuńO pominięciu "drivers' licence" w 2021 już nie wspomnę
UsuńMichał
"Na szeroką wodę" wraca na prowadzenie w kwietniu:
OdpowiedzUsuń#1 [177] Roxie, Favst - Na szeroką wodę
#2 [177] Doda - Pamiętnik
#3 [172] Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam
#4 [164] Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
#5 [158] Sombr - Back to Friends
#6 [156] Kungs & Theophilus London - Galaxy
#7 [153] Djo - End of Beginning
#8 [149] Yearbox - Graceland
#9 [135] Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco
#10 [133] Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku
Mówiłam, że celebrytka Węgiel wygra ten miesiąc -.- można się załamać
UsuńDido - Hunter 😜
OdpowiedzUsuńTo są hity. Ponadczasowe.
UsuńLegendarny przebój była zapowiedź 😜
UsuńA co ciekawego w klasyfikacji całego roku? Djo już "tylko" 111 punktów straty do Bletki. Doda zaraz wejdzie do Top 10 (z gwiazdką utwory ciągle notowane):
OdpowiedzUsuń#1 [847] (69) Bletka - Komu miałabym powiedzieć
#2 [736] (63) Djo - End of Beginning *
#3 [663] (62) Ania Karwan - W to mi graj
#4 [579] (50) Taylor Swift - Opalite
#5 [576] (47) Jonatan, Livka, Pezet - Obejmuję noce
#6 [575] (52) Jeremi Sikorski - Wracam
#7 [572] (55) Kacperczyk, Vito Bambino - Mam talent
#8 [554] (51) Yearbox - Graceland *
#9 [550] (53) Eben - Hurts *
#10 [525] (48) Hania Kuzimowicz - Trzy raz bardziej
#11 [517] (38) Doda - Pamiętnik *
#12 [514] (42) Quebonafide, Zalia, Favst - Nie ucieknę
#13 [506] (43) Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love) *
#14 [483] (46) Kungs & Theophilus London - Galaxy *
#15 [480] (47) Damiano David - The First Time *
#16 [480] (51) Bruno Mars - I Just Might
#17 [406] (34) Juste, Jaxstyle, Jon - Turn The Lights Off
#18 [377] (32) Raye - Where is My Husband!
#19 [361] (36) Kaśka Sochacka - Pokoje
#20 [348] (35) Shakira - ZOO *
Djo powinien wejść do Top 50 😋
UsuńZgadzam się.
UsuńDzisiaj na Popliście premiera "Nareszcie" od Męskiego Grania Orkiestry! W tym roku projekt reprezentują Igor Herbut, Zalia oraz Vito Bambino. Obawiam się, że kolejny rok nie będzie hymnu MGO, bo Igor, ale może Zalia uratuje piosenkę, tak jak rok temu z Babim Latem
OdpowiedzUsuńMichał
I uratowała. RMF - prosimy o dodanie do rotacji.
UsuńKida, Alex i Zokaria dzisiaj na podium
OdpowiedzUsuńAlex nie będzie 😎
Usuń1/3 🙂
Usuń#10 EBEN, letni klimat, dobrze, że jeszcze nie wypadł. Jeszcze co najmniej jedno pierwsze miejsce być powinno
OdpowiedzUsuńEben nie wypadło dzisiaj jak ktoś wyżej prognozował 😎 Ciekawe czy w ogóle będzie jeszcze jakiś wylot i nowość w tym tygodniu 🤔
UsuńMoże człowiek orkiestra Yearboox? w ESCE już się z tym pożegnali
UsuńZoo 😎
UsuńSikorscy - Młodość
OdpowiedzUsuńChyba będzie nowość w sobotę... razem z Bletką i Dawidem Kwiatkowskim
Na jakiej podstawie prognoza?
UsuńPo prostu często to ostatnią grają w trakcie Poplisty... a kawałek jest przebojowy
UsuńWiększość kawałków które często grają nie wchodzi, wchodzą te które raz zagrają i już rotacja 😉
UsuńTak... dziś znowu dali celebrytkę J.Lo, nie wiem po co. Kawałek fajny, ale przecież wiadomo, że nie wejdzie.
UsuńOni jak grają coś często to wiadomo że nie wejdzie. Edyta za chwilę 😜
UsuńTej celebrytce też już dziękujemy. Straszne to jest. Sio!
UsuńAlle fajny mógłby wejść ale często grany więc nie wiadomo 😉
UsuńDwa dni kolejne odsłuchanie przed nami 🙉
UsuńKoszmarna seria. Węgiel, Górniak, Bletka.
UsuńKrzysiek jest zagrożony wypadnięciem. Już 3. notowanie, a jeszcze ani razu się nie pojawił w TOP10.
OdpowiedzUsuńMichał
Dopiero wszedł tak szybko raczej nie wypadnie 😎
UsuńDoda znów w czołówce 🥱
OdpowiedzUsuń#1 Loco Loco 😜
OdpowiedzUsuńZoo 🙃😜 Gotham
OdpowiedzUsuń🙂 MGO w propozycjach 😎
UsuńZOO jakoś szybko poleciało
OdpowiedzUsuńTrochę opóźnione było, przynajmniej się nie znudziło 😉
UsuńZnudziło. Ja słuchałem tego jeszcze w starym roku.
UsuńTeraz jeszcze Eben, Yearboox i Doda do wylotu, a Djo niech wejdzie do Top50 😉
OdpowiedzUsuńDo wylotu: Roxie / Favst, Yearboox, Kungs & Theophilus London, sombr, Bebe Rexha, Faithless
UsuńEben niech siedzi jak najdłużej. Ciekawe czy Felixa Jaehna nie wywala i Zalewskiego w najbliższym czasie.
UsuńEBEN jest już nowy kawałek, nie będą tego trzymać 🙂
UsuńAle ten nowy kawałek (a nawet trzy) nie umywa się do "Hurts"
UsuńTen już jest stary i raczej wątpię że będzie trzymany wszędzie już wypadł 😎
UsuńPoleci w najbliższym czasie Yearbox, Eben i Zalewski. Ten ostatni jest krótko, ale w ogóle nie złapał chemii. Galaxy się ma ogólnie dobrze więc jeszcze potrzymają. Dodę jeszcze pokiszą bo ciągle dają ją w topce
UsuńDaria mogłaby wypaść bez wejścia na listę 😎
OdpowiedzUsuńMoże właśnie to ją czeka? Już 4 tygodnie się kisi w rotacji, a w samych propozycjach prawie 2 miesiące już.
UsuńJaka jest wasza opinia o "Ordinary" po roku od pojawienia się na Popliście? Moim zdaniem zasługiwało na taki staż
OdpowiedzUsuńMichał
Moim zdaniem nie.
UsuńMakabryczna kompozycja. Najbardziej genetyczna piosenka ubiegłego roku. Rozumiem dlaczego była (i jest nadal) taka popularna, ale nie. Nie dla mnie.
UsuńGeneralnie zauważyłem że na popliście pompują piosenki, które później umykają. Do recurrentów w róznych stacjach weszły Wait So Long, All I Know czy Ophelia, które owszem radziły sobie na Popliscie dobrze, ale bez szału. Za to pompowało się jakieś Zabiorę Cię Tam na przykład, którego juz praktycznie nigdzie nie uswiadczysz.
UsuńAle Ordinary worldwide też było chyba długo popularne. Piosenka spoko. Ale czemu była tak długo w topce to nie wiem.
Ordimary dla mnie przecenione. Nic oryginalnego. Natomiast Zabiorę Cię Tam akurat grają wszędzie do tej pory. Były przerwy spowodowane graniem Mam Talent.
UsuńOrdinary jest po prostu ordinary - strasznie zwyczajnie. Do dziś nie rozumiem sukcesu tej pioseneczki.
UsuńJak dla mnie Ordinary jest ponadczasowe. Za 5, 10 lat też będzie super brzmiało i będzie dalej grane. A Fukaj z Vito jest grany dalej w ESCE ;)
UsuńTak wyglądamy w tym tygodniu po 3 z 5 notowań:
OdpowiedzUsuń#1 [48] Roxie, Favst - Na szeroką wodę
#2 [46] Doda - Pamiętnik
#3 [40] Igo - To nie koniec
#4 [39] Eben - Hurts
#5 [39] Djo - End of Beginning
#6 [38] Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco
#7 [36] Andy Dust, Charis - Zokaria
#8 [36] Damiano David - The First Time
#9 [35] Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
#10 [32] Alex Warren - Fever Dream
Moje typy na 1. dzisiaj to Damiano, Alex oraz sombr
OdpowiedzUsuńMichał
Top3 dzisiaj Alex, Damiano i Kida. Albo niespodzianka typu Bebe
OdpowiedzUsuńMęskie Granie o 16:40 zagrana na miejscu piosenki z rotacji C (zamiast Zalewskiego). Czyżby wejście do rotacji przed sobotnią zmianą 🤔. Już było tak z MGO w 2024
OdpowiedzUsuńSkąd wiecie o której godzinie piosenka z ktorej rotacji ma lecieć?
UsuńRMF FM ma schemat grania. Właśnie przygotowuję post o tym, jak działa playlista, będzie już wkrótce
UsuńW skrócie w tym przypadku: utwór z rotacji C zagrany o 3 zostanie zagrany kolejny raz o 16
UsuńPatrzymy np. po kim grany jest Zalewski w tym tygodniu w rotacji C. Po godzinie 15 było New Religion. Cały tydzień tak.jest, więc po 16 powinien pojawić się Zalewski.
UsuńRzeczywiście, w prawie 100% się zgadza (wiadomo, czasem po POPliście lekko zmienione) 🫢 Nie patrzyłem na to w ten sposób. Dzięki.
UsuńPrzez Poplistę trochę przesuwają ale tak w kółko jest to samo 😎
UsuńCzekam z niecierpliwością na tego posta :) Chciałbym się nauczyć sprawdzać co jest w ktorej rotacji w danym radiu
UsuńTo może też zwiastować wylot Zalewskiego.
OdpowiedzUsuńNo i Doda leci po kolejny triumf w tygodniu, a i pewnie w miesiacu:
OdpowiedzUsuń#01 [54] Doda - Pamiętnik
#02 [53] Roxie, Favst - Na szeroką wodę
#03 [53] Djo - End of Beginning
#04 [52] Igo - To nie koniec
#05 [51] Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco
#06 [48] Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam
#07 [46] Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
#08 [46] Eben - Hurts
#09 [45] Kungs & Theophilus London - Galaxy
#10 [45] Bebe Rexha, Faithless - New Religion
Ta Roxie na drugim... O zgrozo
UsuńCiekawe kto jutro wypadnie? Równe szanse mają na to: Zalewski, Eben, Yearbox. Chyba bym się mimo wszystko skłaniał do Zalewskiego. Radzi sobie fatalnie.
OdpowiedzUsuńJutro pewnie nikt 😎
UsuńBruno też słabo sobie radził i ile czasu był to nie jest powód do wylotu 😎
UsuńNikt nie wypadnie, w sobotę out EBEN, Yearboox, Shakira
Usuńwyleci cos jutro i wejdzie Podsiadło
UsuńPodsiadło jest słaby niech czeka grzecznie na swój czas 😜
UsuńMoje typy na sobotę:
OdpowiedzUsuń-> MGO, Tame Impala, Bletka, Kajra
<- EBEN, Yearboox, Shakira, Krzysiek
Michał
Teraz (13) też wypadnie emisja MGO. Czyli na bank wejdą, a wypadnie Zalewski. Trochę szkoda 😥
OdpowiedzUsuńMichał
Wygląda na to, że jutro Męskie Granie wejdzie do playlisty
UsuńNo i fajnie. Zeszłoroczne MG olali po całości (a dobře było)
UsuńRotacja Muzyczny Świat, 24 kwietnia 2026:
OdpowiedzUsuńNOWOŚCI:
- Dawid Podsiadło - sezon (W propozycjach od not. 256, 19.04.26)
- Kaeyra - Upgrade (W propozycjach od not. 255, 12.04.26)
- EBEN - Hollow (W propozycjach od not. 254, 29.03.26)
- Dawid Kwiatkowski - Czy wie? (W propozycjach od not. 251, 08.03.26)
Rotacja A (Powerplay - 6h):
1. Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love) [13] {9}
2. Doda - Pamiętnik [10] {1-5}
3. Damiano David - The First Time [12] {1-3}
4. Mrozu, Julia Pietrucha - Anioły (Pojedynek) [11] {3}
5. sombr - Homewrecker [11] {2-/-1} p
6. Tame Impala, JENNIE - Dracula (Remix) [6] {1} n
Wypadły z powerplayów:
- Djo - End of Beginning {10}
- Shakira - Zoo {1}
Rotacja B (8h):
7. Gordo & Reinier Zonneveld - Loco Loco [9]
8. Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku [9]
9. Alex Warren - FEVER DREAM [8]
10. Wiktoria Kida, Oskar Cyms, Księga Żywiołów - Gdy będziesz sam [8]
11. Felix Jaehn, Cascada - boy you turn me [6] C -> B
12. Igo - To nie koniec [6]
13. Bebe Rexha, Faithless - New Religion [5] C -> B
14. Krzysztof Zalewski - Lepiej już było [5] C -> B
Rotacja C (10h):
15. Andy Dust, Charis - Zokaria [5]
16. BTS - SWIM [3]
17. MECNER - Gotham [3]
18. Bletka - Dwa dni [2]
19. Ella Langley - Choosin' Texas [2]
20. Teddy Swims - Mr. Know It All [2]
21. Dawid Podsiadło - sezon [1] n
22. Kaeyra - Upgrade [1] n
23. EBEN - Hollow [1] n
24. Dawid Kwiatkowski - Czy wie? [1] n
Wypadły z rotacji:
- Djo - End of Beginning [13] {10}
- Shakira - Zoo [8] {1}
- Roxie, Favst - Na szeroką wodę [6]
- Kygo, Khalid, Gryffin - Save My Love [4]
Michał
Nowosci w Esce na kolejny tydzień:
OdpowiedzUsuńCZTERY PORY ROKU
BEAUTY AND A BEAT
WSZYSTKO JEDNO, WSZYSTKO ŹLE
NARESZCIE
POTENTIAL
Beauty and a beat? Przecież oni to grali 15 lat temu.
UsuńObleśna Minaj. Mówię nie.
O NIE. FUUUUUJ NICKI... Super, że Lor wchodzą. Może do RMFu też wejdą.
Usuń"Nareszcie" jest przebojowe, więc dobrze, że wchodzi. Będzie hit.
UsuńGrali Justina te kilkanaście lat temu, ale z tego co kojarzę to chyba wtedy nie podbił list przebojów w Polsce tym utworem :p Grali w Esce, ale krótko. Ogólnie wtedy nie grali Justina zbytnio mimo światowego fenomenu.
UsuńDokładnie tak było. Z Justina była generalnie wielka beka wtedy i polskie radia nie chciały go grać. Grały tylko lokalne stacje.
Usuńmoja osoba mówiła, że Olivia Dean zostanie hitem wiosny :)))
OdpowiedzUsuńWreszcie została doceniona w RMFie 😋
UsuńZalewski kaput
OdpowiedzUsuńIle punktów zdobył? Marny wynik. Szkoda
UsuńPodsiadło wchodzi kolejny do pompowania 😎
UsuńOgólnie to jestem w szoku, że Shakira i Zalewski wypadli, mimo że byli w playliście. Zazwyczaj RMF robi sobie przerwy i czeka na wymianę w sobotę. Fajnie jakby robili tak jak kiedyś, nie ważne czy kawałek jest czy nie w playliście, zmiany w notowaniu wciąż zachodzą, poplista nie była wtedy tak nudno przewidywalna.
UsuńKrzysztof szkoda fajna ta piosenka, no cóż RMF wie lepiej co trzymać, ale coś dużo tych szybkich wylotów ostatnio 😎
UsuńTak, o ile piosenka Margaret to była tragedia, o tyle Zalewski miał naprawdę spoko kawałek... nie rozumiem tego zagrania (wymiana Zalewskiego na Bletkę jutro jest jak w pysk).
UsuńTen utwór był pod RMF jeśli taki utwór wypada to mi ręce opadają 😎
UsuńSzkoda Krzyśka, ale myślę, że jutro będą też powody do zadowolenia
UsuńZ Bletki raczej wątpię 🫣
UsuńBędzie Dracula 😈
UsuńPewnie będzie 😎
UsuńDoda wygrała ten tydzień bez #1 🥱
OdpowiedzUsuńObstawiam
OdpowiedzUsuńWchodzą: Dracula Męskie Granie, Bletka Kygo
Wypadają: Shakira Zalewski Eben Yearbox
Połowa na pewno trafiona 😜
UsuńCiekawe czy tak dużo będzie zmian 🤔
UsuńJeszcze Daria myślę że jest zagrożona wylotem. Więc wcale nie musi być to Eben i Yearbox a np Daria.
UsuńEben raczej leci 😎
UsuńMam nadzieję że go jeszcze potrzymają tydzień, ale wiadomo, że powoli jego kolejka do wylotu z playlisty.
UsuńDaria Marx out, kompletna porażka ta piosenka. 4 tygodnie czeka już, przepuściła Gotham i Podsiadło. Wg mnie dzieli los Raya Daltona.
UsuńOby, szkoda że to w ogóle wpuścili do rotacji 😎
UsuńTotalna zapchajdziura.
UsuńW propozycjach bez nowości, mamy wolny wakat 😎
OdpowiedzUsuńOto, co należy dodać:
UsuńThe Kolors - Rolling Stone
Taylor Swift - Elizabeth Taylor
sombr - Potential
Calvin Harris, Kasabian - Release the Pressure
Lana Del Rey - First Light
Hilary Duff - Weather for Tennis
Wojciech Baranowski - Wskocz ze mną do rzeki
Loreen - Coming Close
Ray Dalton - I Just Wanna Be Happy
Miley Cyrus - Younger You
ILLENIUM, Ellie Goulding - Don't Want Your Love
Holly Humberstone - Cruel World
PinkPantheress, Zara Larsson - Stateside
Tomas Grey - Rumors
Alok, Khalid - Dive Into Me
Choosin' Texas
W kolejce do listy tylko: Daria Marx - Dotknij (4) i Teddy Swims - Mr. Know It All (3), obie mogłyby spokojnie wypaść 😜
OdpowiedzUsuńPo co tego miśka tak wpuścili wcześnie? na świecie szału nie robi tym kawałkiem... mam wrażenie, że - jak Podsiadło - ciągle nagrywa to samo. Posłuchasz jedną jego piosenkę i de facto znasz całą dyskografię.
UsuńTak jest w kółko jedzie tak samo, nuda 🥱 Podsiadło i MGO też nuda, przewidywalne, schematyczne , nic specjalnego 🥱 Rozmyła się cała koncepcja MGO, teraz to kolejny kawałek jakich wiele, będzie ostro pompowany, a po wylocie nikt o tym nie będzie pamiętał 😎
Usuń"Początek" to był ostatni naprawdę porządny kawałek MG. Wielki hit. Co było potem? nie wiem
UsuńJa pamiętam Super moce, to ostatni duży przebój MGO 😜
UsuńRoksana Węgiel zasłużenie żegna się z Gorącą 20 - w RMF za to robią z tego mega przebój. Nieznośna tandeta. EBEN też już w ESCE poleciał, więc jutro - raczej na pewno wylatuje i z rotacji RMF FM. Wg mnie zagrożony może być też Djo.
OdpowiedzUsuń