Pełna rotacja RMF FM (nowości muzyczne + power playe + reszta) - 21 czerwca 2026 | Przewidź zmiany w kolejnej rotacji w formularzu!
Spis wszystkich zmian rotacji: https://wszystkoopopliscie.blogspot.com/p/spis-zmian-w-rotacji-rmf-fm.html
"Rotacja - Hierarchia emisji poszczególnych utworów, tworzona w ramach playlisty. Rotację stosuje się, by uniknąć zbyt częstych powtórzeń i sąsiadowania ze sobą utworów. Np. w formacie AC rozróżnia się intensywną rotację (heavy rotation), w ramach której utwory mogą powtarzać się co dwie i pół godziny, oraz rotację spokojną (light rotation), w której utwór może być powtarzany nie częściej niż co 6 godzin."
W przyszłym tygodniu prawdopdobnie będzie wymiana goldów/recurrentów. Będę aktualizował tabelę z posta o playliście RMF FM: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wTmSOEBZnCjrvB73VsOGspwK8284J1pQ_h1VUcASvpw/edit?usp=sharing
SPIS TREŚCI:
W tym tygodniu, już siódmą zmianę z rzędu, mamy 2 nowości muzyczne:
W końcu Mundial wraca do RMF FM po 8 latach ⚽, i to z królową Shakirą. Pewnie nie będzie to długi pobyt, ale ważne, że jest.
Nowości muzyczne to nowe piosenki w rotacji RMF FM, czyli piosenki, które zostały wprowadzone do grania w playliście radia co dany okres czasu, np. co 12h, 8h, 6h (można je usłyszeć co najmniej 2 razy dziennie).
![]() |
| Shakira, Burna Boy Dai Dai (FIFA World Cup Official Song 2026) |
Posłuchaj nowości muzycznych:
------------------------------------------------------------------------
ROTACJA RMF FM
Z zasady wszystkich piosenek w rotacji jest 24. Składają się na nie:
- 1-4 nowości muzycznych;
- 6 power playów;
- 14-17 pozostałe piosenki, które są objęte różnymi stopniami rotacji (liczba tych piosenek zależna jest od ilości nowości muzycznych → 18 - ilość nowości muz. = ilość pozostałych piosenek).
Legenda
ARTYSTA - TYTUŁ [ile w rotacji] {ile w power playach}*
Jeśli pomiędzy przebywaniem w rotacji bądź byciem power playem była przerwa, dodaję myślnik pomiędzy dwoma liczbami, np. [8-2] oznacza, że piosenka była w rotacji 8 tygodni z rzędu, potem wypadła, ale powróciła i jest już 2 tygodnie z rzędu (patrz na rodzaj nawiasu).
Ważna jest też ilość "-". 1 myślnik oznacza 1 tydzień, zatem np. jeśli piosenka miała dwutygodniową przerwę od rotacji, to ma oznaczenie [1-/-1] ("/" jest po to, aby ułatwić odczytanie)
*zawarte tylko w sekcji Power playe i Z rotacji wypadło
W razie pytań jestem do dyspozycji w komentarzach na blogu lub na Instagramie (tam też na DM)
- Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku [16] {6}
- sombr - back to friends [15] {2-5}
- Teddy Swims - Mr. Know It All [11] {4}
- Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie [9] {3}
- Andy Dust, Charis - Zokaria [13] {2}
- Tame Impala, JENNIE - Dracula (JENNIE remix) [10] {1} n
Były power playami tydzień temu, a od teraz już nie są:
Podsumowując dzisiejsze zmiany w power playach:
- 5 piosenek, które było power playami tydzień temu, pozostało nimi;
- 0 piosenek powróciło do power playów (p);
- 1 piosenka to kompletna debiutantka w roli power playów (n).
Power play to utwór, który został objęty najwyższym stopniem rotacji (jest grany w RMF FM co 6 godzin)
-------------------------------------------------------
Oznaczenia stopni rotacji za liczbą tygodni w rotacji:
- B - rotacja B → utwór grany średnio co 8 godzin (8 utworów)
- C - rotacja C → utwór grany średnio co 10 godzin (10 utworów)
W tym tygodniu mamy 16 pozostałych piosenek
- Dawid Podsiadło - sezon [10] B
- Bletka - Dwa dni [9] B
- Kuba i Kuba - Stygnie lato [8] B
- Kygo, Khalid, Gryffin - Save My Love [8] B
- Alle Farben, René Miller - Body Talk [8] B
- Marissa - Odkochaj [7] B
- Justin Bieber, NIcki Minaj - Beauty And A Beat [6] C
- Kasia Sienkiewicz - Były momenty [6] C→B
- Milky, David Guetta - Just The Way You Are (David Guetta remix) [5] C
- Mrozu - Nie ma miejsca jak dom [5] C
- ANOTR, 54 Ultra - Talk To You [4] C
- Roxie, White 2115 - Chciałam Ciebie więcej [4] C
- Dawid Podsiadło - na błysk [3] B
- Martin Garrix, Ed Sheeran - Repeat It [3] C
- Igo - Stumilowy las [2] C
- SIENNA SPIRO - Material Lover [2] C
- Alex Warren - FEVER DREAM
[w rotacji 16 tygodni od 28.02.2026]
{w power playach przez 9 tygodni w zmianach od 18.04.2026 do 13.06.2026}
- Olivia Rodrigo - drop dead
[w rotacji 6 tygodni od 09.05.2026]
------------------------------------------------------------------------
Przewidź zmiany w kolejnej rotacji w formularzu!
https://forms.gle/rxefAsqgsHbVvsBf7
Podsumowanie odpowiedzi z poprzedniego formularza:
Rozumiem te bogate przewidywania. Ja też się spodziewałem, że w tym tygodniu będzie przełamanie serii dosyć skromnych zmian, ale jednak nie tym razem. Kiedyś przecież będzie musiało to nastąpić.
Kolejność grania piosenek z danych stopni rotacji w tym tygodniu:
| A | B | C |
|---|---|---|
| Męskie Granie Orkiestra 2026 | Dawid Podsiadło - na błysk | Milky |
| Andy Dust | Kuba i Kuba | Roxie |
| Tame Impala | Marissa | Martin Garrix |
| Wiktor Waligóra | Kasia Sienkiewicz | Mrozu |
| sombr | Dawid Podsiadło - sezon | ANOTR |
| Teddy Swims | Bletka | SIENNA SPIRO |
| Kygo | Sam Fender | |
| Alle Farben | Justin Bieber | |
| Igo | ||
| Shakira |

Shakira, jednak weszła 😋
OdpowiedzUsuńOlivia wypada, a 14 letni Bieber siedzi sobie jak gdyby nigdy nic. Totalna kompromitacja, wywalić utwór który zasługiwał na 60 notowań w Popliście i mógł być jednym z hitów tego lata. Nie zdzierżę tego..
OdpowiedzUsuńJa też. Skoro Olivię wyrzucają po marnych 6 tygodniach, to proszę o wylot Węgiel za tydzień. Nie zasłużyła na dłuższy staż.
UsuńPrzebojem Lata będzie Nareszcie w tym roku 😁
UsuńAlbo 'Chciałam ciebie więcej' xd
UsuńRoxie 🤣
UsuńBletka. Za tydzień wrzucają ją na powera. Zobaczycie.
UsuńTa piosenka to nie Komu ..., nie będą jej tak trzymać, miejmy nadzieję 😅
Usuńno... nie jest tak irytująca, jest bardzo prosta, idealna na lato, będzie pompowanko
UsuńZaraz pewnie poleci z Poplisty..
OdpowiedzUsuńW poniedziałek. Wejdzie Garrix lub Shakirę przyspieszą, przecież jest Mundial -_-
Usuńtragiczne nowości
OdpowiedzUsuńShakira na świecie jest sporym hitem za sprawą mundialu i zapewne dlatego wchodzi. Myślałem, że przepadnie, ale świat pociągnął. Sam Fender brzmiał jakby miał wejść do dziennej, pewnie na 4-5 tygodni do pogrania.
OdpowiedzUsuńW UK ledwo 28 miejsce, w Billboard USA w ogóle nienotowana. Gdzie to hit? streamy to inna liga...
UsuńShakira jest lubiana w Polsce, dlaczego mają nie grać 😋 Zoo z opóźnienie weszło i było kawałek 😜
UsuńDai Dai jest obecnie jedną z lepszych piosenek w playliście. Czuje, że się rozkręci. Dobrze, że Fever Dream wyleciało.
UsuńOlivia Dean to zdecydowanie moje muzyczne odkrycie tego roku, cieszę się, że przynajmniej na chwilę to wchodzi :DD
OdpowiedzUsuńdrugiej Olivii za to bardzo szkoda...
UsuńZwlekali z dodaniem i wyszło jak wyszło, rotacja nie jest z gumy 🤣
UsuńJest 2:05, już powinno polecieć 😁
OdpowiedzUsuńDzisiaj w Muzycznej 20 będę miał nowość bardzo wysoko 😁 Możecie typować, co to będzie
OdpowiedzUsuńMichał
Lady Gaga 😅
UsuńDawid Podsiadło - na błysk - pisałeś, że Ci się bardzo podoba
UsuńCiekawie się zrobiło z Olivią Dean. ZET wrzuciło do rotacji stare "Nice To Each Other", RMF ma jeszcze starsze "Rein Me In", gdzie Olivia się tylko udziela wokalnie, za to takie Radio Białystok zdecydowało się na "Baby Steps", które oficjalnie wyszło na 7-calowym winylu w kwietniu, więc jest to kolejny, właściwy singiel z "The Art Of Loving". W ZET i RMF pewnie będzie jesienią (na lato średnio się nadaje moim zdaniem). Pozdrawiam, Tereska
OdpowiedzUsuńNo to Shakira wchodzi... Dla mnie trochę niedobrze, dlaczego, dowiecie się poniżej
OdpowiedzUsuńZapraszam do zapoznania się z moimi dwoma playlistami na YouTube:
1: https://youtube.com/playlist?list=PL2njp7CyOiKIRHXKDSJTp1u0jVltFfrmp&si=lzlmrbzB8HY_eITl
2: https://youtube.com/playlist?list=PL2njp7CyOiKITGVlSAdEyELHCGqbxpHbt&si=6mNkYARfWju21r8u
Jeśli często słuchacie 4fun.tv i Eski, możecie zauważyć, że niektóre piosenki są grane dziwnie. Mają podwyższoną tonację i są nieco szybsze. Nie rozumiem takiego postępowania przez polskie stacje muzyczne. To kompletnie rujnuje piosenki, np. nie mogę posłuchać w 4fun-ce największego hitu od Miley, bo musieli oszczędzić na czasie, tak samo jest teraz tutaj z Shakirą 😞 Oby to nie był wielki hit
Michał
Co na Esce ma podwyższona tonacje i grane jest szybciej? Podwyzszona tonacja lepiej przebija się do ucha słuchacza. Taki autotune stosowany co najmniej od czasów I Should be So Lucky Kylie Minogue w 1988 😉
UsuńNp. Love Me Not
UsuńRównież Chris Brown - Under the Influence
UsuńW Esce grane na wysokiej rotacji na przełomie 2022 i 2023 roku
Akurat w odniesieniu do tej piosenki pamiętam, że Eska grała ją w dwóch różnych podwyższonych tonacjach: początkowo przed wejściem na rotację mniej więcej na szybkości ok. 110% względem oryginału, a już na rotacji - w nieco wolniejszej wersji, tj. ok. 105% oryginalnej szybkości. Nie wiem jednak, w którym dokładnie momencie ta "bardziej" szybsza wersja ustąpiła miejsca tej "mniej" szybszej (czy to wydarzyło się równocześnie z wejściem na rotację, czy niekoniecznie).
Muzyczna 20, wydanie nr 264, 21 czerwca 2026:
OdpowiedzUsuńLEGENDA:
[2] - ilość tygodni na liście
[2-1] - 2 tygodnie na liście i 1 tydzień po przerwie tygodniowej
[2-/-1] - 2 tygodnie na liście i 1 tydzień po przerwie 2-tygodniowej
{2} - ilość razy na pierwszym miejscu
(+2) - awans
(-2) - spadek
(0) - bez zmian względem poprzedniego tygodnia
(N) - nowość
(P) - powrót
1. Tame Impala, JENNIE - Dracula (Remix) [12] {3} (+1)
2. Męskie Granie Orkiestra - Nareszcie [7] {2} (-1)
3. Olivia Rodrigo - drop dead [6] (0)
4. Dawid Podsiadło - na błysk [1] (N)
5. Ella Langley - Choosin' Texas [8] {1} (-1)
6. Kuba i Kuba - Stygnie lato [5] (-1)
7. Teddy Swims - Mr. Know It All [7] (-1)
8. ANOTR, 54 Ultra - Talk To You [5] (+2)
9. Bausa - Magnetic [4] (-2)
10. Milky - Just The Way You Are (David Guetta Remix) [3] (-1)
11. Martin Garrix & Ed Sheeran - Repeat It [3] (+2)
12. Alle Farben, René Miller - Body Talk [7] (+2)
13. Mrozu - Nie ma miejsca jak dom [2] (+5)
14. Alok, Khalid - Dive Into Me [4] (-3)
15. Kasia Sienkiewicz - Były momenty [2] (+5)
16. Lady Gaga - Shape of a Woman [1] (N)
17. Jasiek Piwowarczyk - Halo Houston [1] (N)
18. PinkPantheress, Zara Larsson - Stateside [4] (+1)
19. Marissa - Odkochaj [3] (-7)
20. Andy Dust, Charis - Zokaria [11] (-12)
Wyloty:
- Bebe Rexha, Faithless - New Religion [8] {1}
- Dawid Podsiadło - sezon [6]
- Jazzy, Spriitzz - Can't Deny It [5]
Propozycje:
- Bebe Rexha, Faithless - New Religion
- Dawid Podsiadło - sezon
- Jazzy, Spriitzz - Can't Deny It
- Alex Warren - PASSENGER [3]
- Bebe Rexha, David Guetta - Sad Girls [1]
- Fukaj, Livka - Chcę więcej [4]
- Gibbs, Igo, 4Money - OSTATNI DZIEŃ LATA [5]
- HUGEL, Imael Angel, Ultra Nate - Movin' To The Sun [2]
- mgk, Wiz Khalifa - girl next door [2]
- Michał Szpak - Maj [2]
- MIKOLAS, Tribbs - Hard To Be Humble [3]
- Olivia Dean - Nice To Each Other [1]
- Sarsa - Czy będziemy się pamiętać? [2]
- Taylor Swift - I Knew It, I Knew You [3]
- Topic x Becky G - Sorry Papi [2]
- Yearboox - Babylon [4]
Wypadły z propozycji:
- Bletka - Dwa dni
- MECNER - Gotham
Michał
Na błysk 🙄 Super że dałeś szansę piosenek Lady Gagi 😜
UsuńNew Religion w propo to chyba błąd 😉
UsuńWyloty trafiają do propozycji, tak jest na Muzycznej 20 😜
UsuńWszystkie wyloty z notowania daję do propozycji na 1 tydzień, na wypadek gdyby jeden z nich powrócił w następnym notowaniu. Pilnuję zasady, żeby w notowaniu zawsze było 16 propozycji, w tym wszystkie wyloty. 16 - liczba wylotów z listy = liczba aktualnych propozycji. Dzisiaj wypadły 3 piosenki, więc w propozycjach jest 13 aktualnych propozycji oraz 3 wyloty. Łącznie 16 piosenek. Szkoda, że Eska już nie robi powrotów. Ostatni był z dwa lata temu 🙁
UsuńMiłego wieczoru, Michał
Marissie i Kaśce Stankiewicz już podziękujmy. Z propozycji fajnie gdyby na listę wskoczyła Tay oraz Sarsa. Pozdrówki
UsuńOkej, dzieki za info!
UsuńTo ja przypomnę ranking za miniony tydzień:
OdpowiedzUsuń#01 [69] Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku
#02 [62] Justin Bieber, Nicki Minaj - Beauty and a Beat
#03 [61] Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
#04 [60] Dawid Podsiadło - Sezon
#05 [57] Teddy Swims - Mr. Know It All
#06 [57] Tame Impala, Jennie - Dracula
#07 [56] Bletka - Dwa dni
#08 [56] Kygo, Khalid, Gryffin - Save My Love
#09 [56] Milky - Just The Way You Are (David Guetta Remix)
#10 [54] Andy Dust, Charis - Zokaria
---
#11 [54] Marissa - Odkochaj
#12 [53] ANOTR, 54 Ultra - Talk To You
#13 [53] Roxie, White 2115 - Chciałam Ciebie więcej
#14 [52] Kuba i Kuba - Stygnie lato
#15 [50] Sombr - Back to Friends
#16 [48] Olivia Rodrigo - Drop Dead
#17 [47] Mrozu - Nie ma miejsca jak dom
#18 [44] Kasia Sienkiewicz - Były momenty
#19 [36] Alle Farben, Rene Miller - Body Talk
#20 [14] Alex Warren - Fever Dream
---
#21 [11] Dawid Podsiadło - Na błysk
Tegoroczni triumfatorzy:
Tydzień 1 (29.12): Teddy Swims, David Guetta, TonesAndI - Gone Gone Gone
Tydzień 2 (05.01): Sombr - 12to12
Tydzień 3 (12.01): Juste, Jaxstyle, Jon - Turn The Lights Off
Tydzień 4 (19.01): Quebonafide, Zalia, Favst - Nie Ucieknę
Tydzień 5 (26.01): Jonatan, Livka, Pezet - Obejmuję noce
Tydzień 6 (02.02): Bruno Mars - I Just Might
Tydzień 7 (09.02): Bletka - Komu Miałabym Powiedzieć
Tydzień 8 (16.02): Jonatan, Livka, Pezet - Obejmuję noce
Tydzień 9 (23.02): Djo - End of Beginning
Tydzień 10 (02.03): Hania Kuzimowicz - Trzy razy bardziej
Tydzień 11 (09.03): Doda - Pamiętnik
Tydzień 12 (16.03): Doda - Pamiętnik
Tydzień 13 (23.03): Ania Karwan - W to mi graj
Tydzień 14 (30.03): Bletka - Komu Miałabym Powiedzieć
Tydzień 15 (06.04): Doda - Pamiętnik
Tydzień 16 (13.04): Doda - Pamiętnik
Tydzień 17 (20.04): Doda - Pamiętnik
Tydzień 18 (27.04): Dawid Podsiadło - Sezon
Tydzień 19 (04.05): Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
Tydzień 20 (11.05): Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Tydzień 21 (18.05): Teddy Swims - Mr. Know It All
Tydzień 22 (25.05): Alex Warren - Fever Dream
Tydzień 23 (01.06): Tame Impala, Jennie - Dracula
Tydzien 24 (08.06): Meskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
Tydzien 25 (15.06): Wiktor Waligora, DrySkull - Cztery Pory Roku
ESKA Gorąca 20, czego nie widać:
OdpowiedzUsuńFaktycznie Dracula z rekordem w liczbie notowań. Czołówka wszechczasów pod kątem własnie liczby notowań:
#1 [228] (17) Tame Impala, Jennie - Dracula
#2 [222] (16) Taylor Swift - Love Story
#3 [234] (15) Taylor Swift - The Fate of Ophelia
#4 [222] (15) Tate Mcrae - Just Keep Watching
#5 [216] (15) Pezet - Dom Nad Wodą
#6 [207] (15) ROSE & Bruno Mars - APT.
#7 [207] (15) SB Maffija - Lawenda
#8 [204] (15) Kizo - DISNEY
#9 [198] (15) Purple Disco Machine & Sophie And The Giants - Hypnotized
Ostatnie notowanie. Wyloty:
[72] (9) Illenium, Ellie Goulding - Don't Want Your Love
[40] (5) Jazzy - Can't Deny It
Nowe propozycje:
Jax Jones - Pulling Me Back
Andrea Bocelli, David Guetta, Ejae, Megan Thee Stallion - Dna (More Than a Game)
Jazzy, Chris Lorenzo - Invisible
Temper City - Self Aware
Bausa - I Wanna
Wac Toja - Kolejna Noc
Zalia - Tylko Kochaj Mnie
Dawid Kwiatkowski, Margaret - Pózniej Ci Opowiem
Wyloty z propozycji:
[4] Gibbs, Igo, 4money - Ostatni Dzień Lata
[3] Bob Sinclair, Kiesza - I Can't Wait
[2] Cristian Marchi, Solea - Summer Is Magic
[2] Shaboozey - Cowgirl
[2] Meduza, Rani - Silence
[1] Playground, Fausti, Lexy Chaplin, Asia Marcinik - Hoodie Oversize
[1] Jeremi Sikorski - Tylko My
Zaskakuje mnie wylot Tylko My, Ostatni Dzień Lata i I can't Wait
I czołówka klasyfikacji Goracej 20 za Czerwiec po 4 z 5 notowań:
#1 [55] MGO 2026 - Nareszcie
#2 [52] Kygo, Khalid, Gryffin - Save My Love
#3 [50] Dawid Podsiadło - Sezon
#4 [50] Justin Bieber, Nicki Minaj - Beauty and a Beat
#5 [49] Milky, David Guetta - Just the Way You Are (David Guetta Remix)
#6 [35] Bausa - Magnetic
#7 [35] Anotr 54 Ultra - Talk to You
#8 [33] Wiktor Waligóra, Dryskull - Cztery Pory Roku
#9 [32] Kuba i Kuba - Stygnie Lato
#10 [31] Taylor Swift - Elisabeth Taylor
I zapraszam do mojej plyalisty z utworami z Gorącej 20 z czerwca posortowanymi według zdobytych punktów:
Usuńhttps://open.spotify.com/playlist/2CsT7b0MvNSL3GtUe8Jfe2
Ta nowa Zalia słaba, ona najlepiej jednak wypada w featuringach, solo jest lipa
OdpowiedzUsuńCo ty piszesz. Świetna jest ta piosenka!! Powinni grać
UsuńNie będą, Nareszcie jest 😋
UsuńESKA rotacja:
OdpowiedzUsuń[NOWOŚĆ] Latwogang & Majko (Maja Gadowska) & Fundacja Cancer Fighters - Wszystkie Marzenia
[NOWOŚĆ] (->D) Andrea Bocelli & David Guetta & Ejae & Megan Thee Stallion - Dna (More Than a Game)
Wyloty:
[11] Illenium, Ellie Goulding - Don't Want Your Love
[9] Jazzy - Can't Deny It
Power-playe:
[10] (A->A) Dawid Podsiadło - Sezon
[9] (A->A) Justin Bieber, Nicki Minaj - Beauty and a Beat
[9] (A->A) Igo Herbut, Zalia, Vito Bambino - Nareszcie
[9] (B->A) Wiktor Waligóra, Dryskull - Cztery Pory Roku
Pozostała rotacja:
[12] (B->B) Tomas Gray - Rumors
[11] (B->B) Teddy Swims - Mr. Know It All
[11] (B->B) Bausa - Magnetic
[11] (B->B) Taylor Swift - Elisabeth Taylor
[10] (B->B) Andy Dust, Charis - Zokaria
[8] (B->B) Anotr & 54 Ultra - Talk To You
[8] (B->B) Kuba i Kuba - Stygnie Lato
[7] (A->B) Milky, David Guetta - Just the Way You Are
[6] (B->B) Kygo, Khalid - Save My Love
[5] (C->B) Katy Perry - Legendary Lovers
[5] (C->C) Alle Farben - Body Talk
[5] (C->C) Marissa - Odkochaj
[4] (C->C) Hugel, Imael Angel, Ultra Nate - Movin' To The Sun
[4] (C->C) Bebe Rexha, David Guetta - Sad Girls
[3] (D->C) Gibbs & Kukon - Ty Masz
[2] (D->C) Martin Garrix & Ed Sheeran - Repeat It
[4] (D->D) Bletka - Tańcz!
[3] (D->D) Dawid Podsiadło - Na błysk
[3] (D->D) Shimza & AR/CO & Kasango - Fire Fire
[2] (D->D) David Guetta & Alok & Stick Figure - Run Run River
[2] (D->D) Mikolas & Tribbs - Hard to Be Humble
Makabryczne nowości,,, nie tylko RMF FM nie ma w tym tygodniu nic ciekawego w ofercie
UsuńMnie dziwi wyrzucenie Milky z power-play'ów. Ale widocznie chcieli zrobić miejsce dla Wiktora, który mam wrażenie teraz jest wszędzie wciskany.
Usuńposzły przelewy :) spodziewajmy się 70x w Popliście, bo w ESCE wszedł z delikatnym opóźnieniem, ale jeszcze ze 2-3 tygodnie posiedzi...
Usuńmowa oczywiście o Wiktorze
Usuńno dokładnie robią hit z tak słabej piosenki kompletnie niezrozumiałe to jest
UsuńMyślicie, że Sarsa wejdzie?
OdpowiedzUsuńNie wiadomo, dużo już jest polskich utworów na liście.
UsuńZadowoleni z rotacji w RMF MAXX?
OdpowiedzUsuń[NOWOŚĆ] Ariana Grande - Hate That I Made You Love Me
[NOWOŚĆ] Mikolas, Tribbs - Hard To Be Humble
[NOWOŚĆ] Moonlght / Frodo - Alabama 10
[NOWOŚĆ] Bletka - Tańcz!
Wyloty:
[14] Bletka - Dwa dni
[10] Anyma / JoJi - Beautiful
[7] Alok / Khalid - Dive Into Me
[6] Justin Bieber / Nicki Minaj - Beauty And A Beat
Powery:
[13] (A->A) Andy Dust / Charis - Zokaria
[10] (B->A) Gibbs / Kukon / Jonatan - Ty masz
[9] (A->A) Męskie Granie Orkiestra - Nareszcie
[8] (A->A) Wiktor Waligóra - Cztery pory roku
[3] (B->A) Teddy Swims - Mr. Know It All
Pozostała rotacja:
[13] (B->B) EBEN - Hollow
[12] (B->B) ANOTR / 54 Ultra - Talk To You
[10] (C->B) Dawid Podsiadło - Sezon
[9] (B->B) Alle Farben / René Miller - Body Talk
[9] (B->B) The Bausa - Magnetic
[7] (B->B) Milky / David Guetta - Just The Way You Are
[7] (C->B) Modelki / Vłodarski - Lubię cię jak lato
[6] (B->B) Martin Garrix / Ed Sheeran - Repeat It
[5] (B->B) DubDogz / FEZZO / Zaark - How Does It Feel
[4] (C->B) Topic / Becky G - Sorry Papi
[3] (C->B) Dawid Podsiadło - Na błysk
[3] (C->B) Shakira / Burna Boy - Dai Dai
[5] (B->C) Olivia Rodrigo - Drop Dead
[5] (C->C) Bob Sinclar / Kiesza - I Can't Wait
[4] (C->C) Roxie / White 2115 - Chciałam Ciebie więcej
[4] (C->C) mgk / Wiz Khalifa - girl next door
[3] (C->C) Bebe Rexha / David Guetta - Sad Girls
[3] (C->C) HUGEL / Imael Angel / Ultra Nate - Movin' To The Sun
[2] (C->C) Shimza / AR/CO / Kasango - Fire Fire
[2] (C->C) David Guetta / Alok / Stick Figure - Run Run River
[2] (C->C) Fukaj / Livka / Enklawa - Chcę więcej
Nowości - poza Arianą - syf. Wyloty super
UsuńKim jest ta Bletka pytam się? Pół roku w radiu, bez przerwy promują te single. No hate, po prostu pytam o co chodzi? Czemu inne, dobre polskie piosenki przepadają, a ona ma zagwarantowane miejsce w rozgłośniach? Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć?
UsuńWydała płytę i teraz ją promują, cała tajemnica 😁
UsuńTo nawet nie jest płyta, tylko epka i wszystko z niej zaraz będzie promowane...
UsuńNo proszę. Olivia została, a poleciał Sombr
OdpowiedzUsuńDo końca tygodnia nie dotrwa
Usuńa może case KPop Demon Hunters "Golden"? no, nie sądzę... ale ten sombr to jednak niespodziewany wylot
UsuńDobrze że wyleciał, Olivia poleci pod koniec tygodnia 😎
UsuńCzy niespodziewany to nie wiem. Już się osłuchał, że strzelam że w przyszłym tygodniu i tak by wyleciał z rotacji.
UsuńDali by sobie już spokój, z promowaniem tych "nowych" piosenek i trendów, w ten sposób wiele fajnych piosenek nie ma szansy na promocję 😎
UsuńAle coś w tym jest, ja bardzo lubię ale mi się osłuchał. To nie przypadek, że po kilkunastu tygodniach maks wyrzucają piosenki. Mózg nie lubi nudy
UsuńTym bardziej że ta piosenka była popularna już wcześniej, radia tylko późno ją "odkryły" 😁
UsuńAkcent - Kylie 😁
OdpowiedzUsuńOd jakiegoś czasu grają ten utwór
UsuńI bardzo dobrze 😁
UsuńDokładnie. Kylie zawsze na propsie
UsuńNo i na koniec Zet:
OdpowiedzUsuń[NOWOŚĆ] Shakira / Burna Boy - Dai Dai
[NOWOŚĆ] Olivia Dean - Nice To Each Other
Wyloty:
[12] Bebe Rexha & Faithless - New Religion
[6] Olivia Rodrigo - Drop Dead
Powery:
[17] (B->A) Wiktor Waligóra - Cztery Pory Roku
[15] (A->A) Andy Dust & Charis - Zokaria
[12] (A->A) Bletka - Dwa dni
[9] (A->A) Meskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
[9] (A->A) Tame Impala & JENNIE - Dracula
[8] (A->A) Kygo, Khalid & Gryffin - Save My Love
Pozostałe:
[11] (B->B) Teddy Swimms - Mr. Know It All
[10] (B->B) Dawid Podsiadlo - Sezon
[9] (B->B) Kuba i Kuba - Stygnie Lato
[8] (B->B) Marissa - Odkochaj
[7] (B->B) Alle Farben & Rene Miller - Body Talk
[5] (B->B) Mrozu - Nie ma miejsca jak dom
[5] (C->B) Milky - Just the Way You Are (David Guetta Remix)
[5] (C->B) Kasia Sienkiewicz - Były momenty
[3] (B->B) Dawid Podsiadlo - Na blysk
[6] (C->C) Sienna Spiro - Material Lover
[4] (C->C) ANOTR & 54 Ultra - Talk To You
[4] (C->C) Justin Bieber & Nicki Minaj - Beauty and a Beat
[4] (C->C) Roxie & White2115 - Chcialam Ciebie wiecej
[3] (C->C) Martin Garrix & Ed Sheeran - Repeat It
[2] (C->C) Gibbs, Igo & 4Money - Ostatni dzien lata
[2] (C->C) Michal Szpak - Maj
Wiktor wszędzie w powerach
Wiktor przyjemny kawałek, już lepszy niż Oskar i Wiktoria 😅
UsuńNa pewno najlepszy z tych, co były od niego. Chociaż z "Zagrajmy" też mi się podobał
UsuńMrozu spadł do Rotacji C
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
UsuńFaktycznie, teraz się zgadza
UsuńMaciej Musiałowski na szczęście wypadł z propozycji. W zamian za to David Guetta i Alok, kolejna rypanka
OdpowiedzUsuńPrzez chwilę wydawało się że Flora wejdzie do rotacji 😎
UsuńMi się wydaje, że Eska przyspiesza ten kawałek (Dodałem już do mojej playlisty oczywiście). Czy ktoś słucha Eski codziennie i mógłby mi to potwierdzić?
UsuńMichał
też dzisiaj miałem wrażenie jak słyszałem, że delikatnie szybszy jest
UsuńMogliby zamiast tego wsadzić "Sad Girls" 😉
OdpowiedzUsuńMichał
Nareszcie z pewną przewagą w tym miesiącu:
OdpowiedzUsuń#01 [212] Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
#02 [186] Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku
#03 [179] Justin Bieber, Nicki Minaj - Beauty and a Beat
#04 [177] Bletka - Dwa dni
#05 [173] Dawid Podsiadło - Sezon
#06 [172] Tame Impala, Jennie - Dracula
#07 [167] Teddy Swims - Mr. Know It All
#08 [155] Andy Dust, Charis - Zokaria
#09 [153] Kuba i Kuba - Stygnie lato
#10 [150] Marissa - Odkochaj
Musi wygrać, reszta top5 masakra
UsuńOlivia 🙃🙂 Shakira
OdpowiedzUsuńWiktoria powraca, co mi tam 🤭
tej śpiewaczce już dziękujemy
UsuńDno dna. Nie dość, że słabe, to jeszcze nadal się nie odniosła do Eurowizji.
UsuńI już się nie odniesie 🤭
UsuńChcemy Sarsę! Nie to badziewie
UsuńDawid i Margaret pewnie wejdzie 😎
Usuńcudowny, letni przebój dziś na 1... a bałam się, że poleci :)))
OdpowiedzUsuńJedno, drugiego nie wyklucza 😅
UsuńMyślę że się rozkręci jeszcze. Bardzo wakacyjny kawałek od Kygo. 😉 Też go bardzo lubię.
UsuńW piątek może jeszcze ktoś wypaść skoro dzisiaj była zmiana 😎 Czas pokaże 😜
OdpowiedzUsuńWiktor jest naturalnym kandydatem do wylotu 😅
UsuńMyślę, że może tak być i w weekend min. 3 nowości. Jeśli będą chcieli dalej iść w jeden nieznany finisz to 3
UsuńWiktor Waligóra ma nowy singiel - "Chciałbym być kotem"
UsuńXD
Pora na podmiankę
Albo drugi singiel do rotacji jak Dawid 🤭
UsuńMoże też nic nie wypaść, ale nowości raczej 3 powinny być w tym tygodniu 😁
UsuńMyślę, że znowu będą dwie... Hugel oraz Mikoláš (niestety)
UsuńMIKOLAS, Bausa i Dawid&Margaret 😜
UsuńNie wiem czy ktoś zauważył, ale Eska przywróciła w tym tygodniu do rotacji How Bad Do U Want Me od Lady Gagi (grane średnio co 6-7 godzin). Ciekawy zabieg.
OdpowiedzUsuńDobre i to, skoro nie grają nowych singli 😁
UsuńJest jeszcze szansa, że dodają Shape of a Woman jak Diabeł 2 wejdzie na streaming (podobno ma być dodany na Disney+ na przełomie sierpnia/wrzesnia)
UsuńMogliby podmienić Sienna Spiro na Lady Gaga 🤭
UsuńUwielbiamy ten przebój 🤩
UsuńNie wiem jak Wy budujecie te swoje listy przebojów. Bo np jak decydujecie czy jakiś utwór jest u was 14 czy 15? Na czuja? W każdym razie też postanowiłem się pobawić. Oto wydanie numer 0 (testowe) VoltListy. Kolejne i tak dopiero za 3 tygodniem gdyż wyjeżdżam na wakacje. Wszyscy oczywiście debiutantami:
OdpowiedzUsuń#1 [1] (N) Anotr 54 Ultra - Talk to You
#2 [1] (N) Bebe Rexha, David Guetta - Sad Girls
#3 [1] (N) Bausa - Magnetic
#4 [1] (N) Olivia Rodrigo - Drop Dead
#5 [1] (N) Milky, David Guetta - Just the Way You Are (David Guetta Remix)
#6 [1] (N) Robin Schulz, Barbz - Better Times
#7 [1] (N) Hugel, Imael, Angel, Ultra Nate - Movin' to the Sun
#8 [1] (N) Andy Dust, Charis - Zokaria
#9 [1] (N) Ariana Grande - Hate That I Made You Love Me
#10 [1] (N) Alle Farben, Rene Miller - Body Talk
#11 [1] (N) Shimza Ar/co, Kasango - Fire Fire
#12 [1] (N) Gibbs, Igo, 4money - Ostatni Dzień Lata
#13 [1] (N) Taylor Swift - I Knew It, I Knew You
#14 [1] (N) Igo - Stumilowy Las
#15 [1] (N) Tame Impala, Jennie - Dracula
#16 [1] (N) Sienna Spiro - Material Lover
#17 [1] (N) Bob Sinclair, Kiesza - I Can't Wait
#18 [1] (N) Justin Bieber, Nicki Minaj - Beauty and a Beat
#19 [1] (N) Sonny Fodera ft. Libianca - Let Me Be In Your Arms
#20 [1] (N) Martin Garrix, Ed Sheeran - Repeat It
Propozycje:
[] (N) Fukaj, Livka, Enklawa - Chcę Więcej
[] (N) Shakira, Burna Boy - Dai Dai
[] (N) Andrea Bocelli, David Guetta, Ejae, Megan Thee Stallion - Dna (More Than a Game)
[] (N) Eben - Forever
[] (N) Mikolas, Tribbs - Hard to Be Humble
[] (N) Bausa - I Wanna
[] (N) Jazzy, Chris Lorenzo - Invisible
[] (N) Mrozu - Nie Ma Miejsca Jak Dom
[] (N) Alex Warren - Passenger
[] (N) Jax Jones - Pulling Me Back
[] (N) Roxie / White 2215 - Chcialam Ciebie Wiecej
[] (N) Eben - Hollow
[] (N) David Guetta, Alok - Run Run River (Angels Above Me)
[] (N) Temper City - Self Aware
[] (N) Meduza - Silence
[] (N) Bletka - Tańcz!
[] (N) Zalia - Tylko Kochaj Mnie
[] (N) Latwogang, Majko (Maja Gadowska) - Wszystkie Marzenia
[] (N) Sam Fender, Olivia Dean - Rein Me In
[] (N) Cameron Whitcomb - Kingdom of Fear
3 tygodnie wakacji, super 😜 Miłego odpoczynku od Poplisty i rotacji 😁
Usuńhttps://www.crownnote.com/charts/vicar/voltlist
UsuńDzięki :D Ale chyba coś tam będę śledził ;)
UsuńHalooo, ale chyba w finałach MŚ POPlisty będziesz brał udział 🤨??
UsuńUdanych wakacji
Postaram się :D
UsuńTrochę z opóźnieniem. Jak oceniacie szanse nowego utworu od Krzyśka? Będzie hit po klapie poprzedniego singla?
OdpowiedzUsuńMichał
Pewnie nie, dobry singiel zmarnowali, dlaczego ten mieliby grać 😅
UsuńBoję się, że celebrytka Węgiel dziś na 1. Ratunku!!!
OdpowiedzUsuńBędzie 1. polski, ale nie Roxie 😁
UsuńDla mnie ten kawałek nie jest tak agresywny, White dodaje temu utworowi mocnego pazura, a sam jest melodyczny. Natomiast nie będzie u mnie, bo raperzy nie interesują mnie zbytnio
Michał
Jutro premiera nowego singla J.Lo "Everything's fine" z Alokiem. Może nie będzie wtopy jak z "Save Me Tonight". Może jeszcze J.Lo będzie miała przebój.
OdpowiedzUsuńDaleko stąąąąąąąąd, daj mi poczuć się jak w filmie 😂
OdpowiedzUsuń#1 Kuba i Kuba, przyjemny kawałek 😁
OdpowiedzUsuńSłuchacze zagłosowali na polskie utwory by były tylko na nieparzysty pozycjach a zagraniczne na parzystych 😅
OdpowiedzUsuńrobią z nas głupków, awanse z 20 na 5 i nagłe spadki z 6 na 19, jasne. za czasów normalnej poplisty zdarzało się 3 razy z rzędu pierwsze miejsce
UsuńJuż dawno jest jak jest, muzyka i lista, jak to mówią szału nie ma 😎 Eska i trendy, RMF nie wyznacza już trendów tylko kopiuje, niestety 😈
UsuńTak eska jest super choć zgodzę się że czasem za szybko wywalają piosenki z propozycji nawet nie dadzą im szansy
UsuńChyba jutro będzie letnia wymiana goldów. Zazwyczaj jest w przedostatnim tygodniu czerwca
OdpowiedzUsuńMoże tak być, zobaczymy 😎
UsuńTeż obstawiałbym 3 zmiany
OdpowiedzUsuń