Dai Dai, Ikou, Dale, Allez, Let's Go!
Głosuj w trzeciej części fazy grupowej "Mistrzostw Świata POPlisty 2026"! Czas do soboty do 20

Pełna rotacja RMF FM (nowości muzyczne + power playe + reszta) - 21 czerwca 2026 | Przewidź zmiany w kolejnej rotacji w formularzu!

Spis wszystkich zmian rotacji: https://wszystkoopopliscie.blogspot.com/p/spis-zmian-w-rotacji-rmf-fm.html



"Rotacja - Hierarchia emisji poszczególnych utworów, tworzona w ramach playlisty. Rotację stosuje się, by uniknąć zbyt częstych powtórzeń i sąsiadowania ze sobą utworów. Np. w formacie AC rozróżnia się intensywną rotację (heavy rotation), w ramach której utwory mogą powtarzać się co dwie i pół godziny, oraz rotację spokojną (light rotation), w której utwór może być powtarzany nie częściej niż co 6 godzin."


W przyszłym tygodniu prawdopdobnie będzie wymiana goldów/recurrentów. Będę aktualizował tabelę z posta o playliście RMF FM: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wTmSOEBZnCjrvB73VsOGspwK8284J1pQ_h1VUcASvpw/edit?usp=sharing

SPIS TREŚCI:


NOWOŚCI MUZYCZNE

W tym tygodniu, już siódmą zmianę z rzędu, mamy 2 nowości muzyczne:

  • Shakira, Burna Boy - Dai Dai (w propozycjach od 15.05.2026 - not. 6123)
  • Sam Fender, Olivia Dean - Rein Me In (w propozycjach od 11.05.2026 - not. 6119)
W końcu Mundial wraca do RMF FM po 8 latach ⚽, i to z królową Shakirą. Pewnie nie będzie to długi pobyt, ale ważne, że jest.

Nowości muzyczne to nowe piosenki w rotacji RMF FM, czyli piosenki, które zostały wprowadzone do grania w playliście radia co dany okres czasu, np. co 12h, 8h, 6h (można je usłyszeć co najmniej 2 razy dziennie).



Shakira, Burna Boy
Dai Dai
(FIFA World Cup Official Song 2026)



Posłuchaj nowości muzycznych:



------------------------------------------------------------------------


ROTACJA RMF FM

Z zasady wszystkich piosenek w rotacji jest 24. Składają się na nie:

- 1-4 nowości muzycznych;
- 6 power playów;
- 14-17 pozostałe piosenki, które są objęte różnymi stopniami rotacji (liczba tych piosenek zależna jest od ilości nowości muzycznych → 18 - ilość nowości muz. = ilość pozostałych piosenek).



Legenda

ARTYSTA - TYTUŁ [ile w rotacji] {ile w power playach}*

Jeśli pomiędzy przebywaniem w rotacji bądź byciem power playem była przerwa, dodaję myślnik pomiędzy dwoma liczbami, np. [8-2] oznacza, że piosenka była w rotacji 8 tygodni z rzędu, potem wypadła, ale powróciła i jest już 2 tygodnie z rzędu (patrz na rodzaj nawiasu). 

Ważna jest też ilość "-". 1 myślnik oznacza 1 tydzień, zatem np. jeśli piosenka miała dwutygodniową przerwę od rotacji, to ma oznaczenie [1-/-1] ("/" jest po to, aby ułatwić odczytanie)

*zawarte tylko w sekcji Power playe i Z rotacji wypadło


W razie pytań jestem do dyspozycji w komentarzach na blogu lub na Instagramie (tam też na DM)



Były power playami tydzień temu, a od teraz już nie są:

Podsumowując dzisiejsze zmiany w power playach:
- 5 piosenek, które było power playami tydzień temu, pozostało nimi;
- 0 piosenek powróciło do power playów (p);
- 1 piosenka to kompletna debiutantka w roli power playów (n).



Power play to utwór, który został objęty najwyższym stopniem rotacji (jest grany w RMF FM co 6 godzin)
-------------------------------------------------------





Oznaczenia stopni rotacji za liczbą tygodni w rotacji:
- B - rotacja B utwór grany średnio co 8 godzin (8 utworów)
- C - rotacja C → utwór grany średnio co 10 godzin (10 utworów)


W tym tygodniu mamy 16 pozostałych piosenek
  1. Dawid Podsiadło - sezon [10] B
  2. Bletka - Dwa dni [9] B
  3. Kuba i Kuba - Stygnie lato [8] B
  4. Kygo, Khalid, Gryffin - Save My Love [8] B
  5. Alle Farben, René Miller - Body Talk [8] B
  6. Marissa - Odkochaj [7] B
  7. Justin Bieber, NIcki Minaj - Beauty And A Beat [6] C
  8. Kasia Sienkiewicz - Były momenty [6] C→B
  9. Milky, David Guetta - Just The Way You Are (David Guetta remix) [5] C
  10. Mrozu - Nie ma miejsca jak dom [5] C
  11. ANOTR, 54 Ultra - Talk To You [4] C
  12. Roxie, White 2115 - Chciałam Ciebie więcej [4] C
  13. Dawid Podsiadło - na błysk [3] B
  14. Martin Garrix, Ed Sheeran - Repeat It [3] C
  15. Igo - Stumilowy las [2] C
  16. SIENNA SPIRO - Material Lover [2] C



------------------------------------------------------------------------

Przewidź zmiany w kolejnej rotacji w formularzu!

https://forms.gle/rxefAsqgsHbVvsBf7


Podsumowanie odpowiedzi z poprzedniego formularza:
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Rozumiem te bogate przewidywania. Ja też się spodziewałem, że w tym tygodniu będzie przełamanie serii dosyć skromnych zmian, ale jednak nie tym razem. Kiedyś przecież będzie musiało to nastąpić.




Kolejność grania piosenek z danych stopni rotacji w tym tygodniu:
ABC
Męskie Granie Orkiestra 2026Dawid Podsiadło - na błyskMilky
Andy DustKuba i KubaRoxie
Tame ImpalaMarissaMartin Garrix
Wiktor WaligóraKasia SienkiewiczMrozu
sombrDawid Podsiadło - sezonANOTR
Teddy SwimsBletkaSIENNA SPIRO

KygoSam Fender

Alle FarbenJustin Bieber


Igo
Shakira

Komentarze

  1. Shakira, jednak weszła 😋

    OdpowiedzUsuń
  2. Olivia wypada, a 14 letni Bieber siedzi sobie jak gdyby nigdy nic. Totalna kompromitacja, wywalić utwór który zasługiwał na 60 notowań w Popliście i mógł być jednym z hitów tego lata. Nie zdzierżę tego..

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja też. Skoro Olivię wyrzucają po marnych 6 tygodniach, to proszę o wylot Węgiel za tydzień. Nie zasłużyła na dłuższy staż.

      Usuń
    2. Przebojem Lata będzie Nareszcie w tym roku 😁

      Usuń
    3. Albo 'Chciałam ciebie więcej' xd

      Usuń
    4. Roxie 🤣

      Usuń
    5. Bletka. Za tydzień wrzucają ją na powera. Zobaczycie.

      Usuń
    6. Ta piosenka to nie Komu ..., nie będą jej tak trzymać, miejmy nadzieję 😅

      Usuń
    7. no... nie jest tak irytująca, jest bardzo prosta, idealna na lato, będzie pompowanko

      Usuń
  3. Zaraz pewnie poleci z Poplisty..

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W poniedziałek. Wejdzie Garrix lub Shakirę przyspieszą, przecież jest Mundial -_-

      Usuń
  4. tragiczne nowości

    OdpowiedzUsuń
  5. Shakira na świecie jest sporym hitem za sprawą mundialu i zapewne dlatego wchodzi. Myślałem, że przepadnie, ale świat pociągnął. Sam Fender brzmiał jakby miał wejść do dziennej, pewnie na 4-5 tygodni do pogrania.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W UK ledwo 28 miejsce, w Billboard USA w ogóle nienotowana. Gdzie to hit? streamy to inna liga...

      Usuń
    2. Shakira jest lubiana w Polsce, dlaczego mają nie grać 😋 Zoo z opóźnienie weszło i było kawałek 😜

      Usuń
    3. Dai Dai jest obecnie jedną z lepszych piosenek w playliście. Czuje, że się rozkręci. Dobrze, że Fever Dream wyleciało.

      Usuń
  6. Olivia Dean to zdecydowanie moje muzyczne odkrycie tego roku, cieszę się, że przynajmniej na chwilę to wchodzi :DD

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. drugiej Olivii za to bardzo szkoda...

      Usuń
    2. Zwlekali z dodaniem i wyszło jak wyszło, rotacja nie jest z gumy 🤣

      Usuń
  7. Jest 2:05, już powinno polecieć 😁

    OdpowiedzUsuń
  8. Dzisiaj w Muzycznej 20 będę miał nowość bardzo wysoko 😁 Możecie typować, co to będzie
    Michał

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Lady Gaga 😅

      Usuń
    2. Dawid Podsiadło - na błysk - pisałeś, że Ci się bardzo podoba

      Usuń
  9. Ciekawie się zrobiło z Olivią Dean. ZET wrzuciło do rotacji stare "Nice To Each Other", RMF ma jeszcze starsze "Rein Me In", gdzie Olivia się tylko udziela wokalnie, za to takie Radio Białystok zdecydowało się na "Baby Steps", które oficjalnie wyszło na 7-calowym winylu w kwietniu, więc jest to kolejny, właściwy singiel z "The Art Of Loving". W ZET i RMF pewnie będzie jesienią (na lato średnio się nadaje moim zdaniem). Pozdrawiam, Tereska

    OdpowiedzUsuń
  10. No to Shakira wchodzi... Dla mnie trochę niedobrze, dlaczego, dowiecie się poniżej
    Zapraszam do zapoznania się z moimi dwoma playlistami na YouTube:
    1: https://youtube.com/playlist?list=PL2njp7CyOiKIRHXKDSJTp1u0jVltFfrmp&si=lzlmrbzB8HY_eITl
    2: https://youtube.com/playlist?list=PL2njp7CyOiKITGVlSAdEyELHCGqbxpHbt&si=6mNkYARfWju21r8u
    Jeśli często słuchacie 4fun.tv i Eski, możecie zauważyć, że niektóre piosenki są grane dziwnie. Mają podwyższoną tonację i są nieco szybsze. Nie rozumiem takiego postępowania przez polskie stacje muzyczne. To kompletnie rujnuje piosenki, np. nie mogę posłuchać w 4fun-ce największego hitu od Miley, bo musieli oszczędzić na czasie, tak samo jest teraz tutaj z Shakirą 😞 Oby to nie był wielki hit
    Michał

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Co na Esce ma podwyższona tonacje i grane jest szybciej? Podwyzszona tonacja lepiej przebija się do ucha słuchacza. Taki autotune stosowany co najmniej od czasów I Should be So Lucky Kylie Minogue w 1988 😉

      Usuń
    2. Również Chris Brown - Under the Influence
      W Esce grane na wysokiej rotacji na przełomie 2022 i 2023 roku
      Akurat w odniesieniu do tej piosenki pamiętam, że Eska grała ją w dwóch różnych podwyższonych tonacjach: początkowo przed wejściem na rotację mniej więcej na szybkości ok. 110% względem oryginału, a już na rotacji - w nieco wolniejszej wersji, tj. ok. 105% oryginalnej szybkości. Nie wiem jednak, w którym dokładnie momencie ta "bardziej" szybsza wersja ustąpiła miejsca tej "mniej" szybszej (czy to wydarzyło się równocześnie z wejściem na rotację, czy niekoniecznie).

      Usuń
  11. Muzyczna 20, wydanie nr 264, 21 czerwca 2026:

    LEGENDA:
    [2] - ilość tygodni na liście
    [2-1] - 2 tygodnie na liście i 1 tydzień po przerwie tygodniowej
    [2-/-1] - 2 tygodnie na liście i 1 tydzień po przerwie 2-tygodniowej
    {2} - ilość razy na pierwszym miejscu
    (+2) - awans
    (-2) - spadek
    (0) - bez zmian względem poprzedniego tygodnia
    (N) - nowość
    (P) - powrót

    1. Tame Impala, JENNIE - Dracula (Remix) [12] {3} (+1)
    2. Męskie Granie Orkiestra - Nareszcie [7] {2} (-1)
    3. Olivia Rodrigo - drop dead [6] (0)
    4. Dawid Podsiadło - na błysk [1] (N)
    5. Ella Langley - Choosin' Texas [8] {1} (-1)
    6. Kuba i Kuba - Stygnie lato [5] (-1)
    7. Teddy Swims - Mr. Know It All [7] (-1)
    8. ANOTR, 54 Ultra - Talk To You [5] (+2)
    9. Bausa - Magnetic [4] (-2)
    10. Milky - Just The Way You Are (David Guetta Remix) [3] (-1)
    11. Martin Garrix & Ed Sheeran - Repeat It [3] (+2)
    12. Alle Farben, René Miller - Body Talk [7] (+2)
    13. Mrozu - Nie ma miejsca jak dom [2] (+5)
    14. Alok, Khalid - Dive Into Me [4] (-3)
    15. Kasia Sienkiewicz - Były momenty [2] (+5)
    16. Lady Gaga - Shape of a Woman [1] (N)
    17. Jasiek Piwowarczyk - Halo Houston [1] (N)
    18. PinkPantheress, Zara Larsson - Stateside [4] (+1)
    19. Marissa - Odkochaj [3] (-7)
    20. Andy Dust, Charis - Zokaria [11] (-12)

    Wyloty:
    - Bebe Rexha, Faithless - New Religion [8] {1}
    - Dawid Podsiadło - sezon [6]
    - Jazzy, Spriitzz - Can't Deny It [5]

    Propozycje:
    - Bebe Rexha, Faithless - New Religion
    - Dawid Podsiadło - sezon
    - Jazzy, Spriitzz - Can't Deny It
    - Alex Warren - PASSENGER [3]
    - Bebe Rexha, David Guetta - Sad Girls [1]
    - Fukaj, Livka - Chcę więcej [4]
    - Gibbs, Igo, 4Money - OSTATNI DZIEŃ LATA [5]
    - HUGEL, Imael Angel, Ultra Nate - Movin' To The Sun [2]
    - mgk, Wiz Khalifa - girl next door [2]
    - Michał Szpak - Maj [2]
    - MIKOLAS, Tribbs - Hard To Be Humble [3]
    - Olivia Dean - Nice To Each Other [1]
    - Sarsa - Czy będziemy się pamiętać? [2]
    - Taylor Swift - I Knew It, I Knew You [3]
    - Topic x Becky G - Sorry Papi [2]
    - Yearboox - Babylon [4]

    Wypadły z propozycji:
    - Bletka - Dwa dni
    - MECNER - Gotham
    Michał

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na błysk 🙄 Super że dałeś szansę piosenek Lady Gagi 😜

      Usuń
    2. New Religion w propo to chyba błąd 😉

      Usuń
    3. Wyloty trafiają do propozycji, tak jest na Muzycznej 20 😜

      Usuń
    4. Wszystkie wyloty z notowania daję do propozycji na 1 tydzień, na wypadek gdyby jeden z nich powrócił w następnym notowaniu. Pilnuję zasady, żeby w notowaniu zawsze było 16 propozycji, w tym wszystkie wyloty. 16 - liczba wylotów z listy = liczba aktualnych propozycji. Dzisiaj wypadły 3 piosenki, więc w propozycjach jest 13 aktualnych propozycji oraz 3 wyloty. Łącznie 16 piosenek. Szkoda, że Eska już nie robi powrotów. Ostatni był z dwa lata temu 🙁
      Miłego wieczoru, Michał

      Usuń
    5. Marissie i Kaśce Stankiewicz już podziękujmy. Z propozycji fajnie gdyby na listę wskoczyła Tay oraz Sarsa. Pozdrówki

      Usuń
    6. Okej, dzieki za info!

      Usuń
  12. To ja przypomnę ranking za miniony tydzień:

    #01 [69] Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku
    #02 [62] Justin Bieber, Nicki Minaj - Beauty and a Beat
    #03 [61] Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
    #04 [60] Dawid Podsiadło - Sezon
    #05 [57] Teddy Swims - Mr. Know It All
    #06 [57] Tame Impala, Jennie - Dracula
    #07 [56] Bletka - Dwa dni
    #08 [56] Kygo, Khalid, Gryffin - Save My Love
    #09 [56] Milky - Just The Way You Are (David Guetta Remix)
    #10 [54] Andy Dust, Charis - Zokaria
    ---
    #11 [54] Marissa - Odkochaj
    #12 [53] ANOTR, 54 Ultra - Talk To You
    #13 [53] Roxie, White 2115 - Chciałam Ciebie więcej
    #14 [52] Kuba i Kuba - Stygnie lato
    #15 [50] Sombr - Back to Friends
    #16 [48] Olivia Rodrigo - Drop Dead
    #17 [47] Mrozu - Nie ma miejsca jak dom
    #18 [44] Kasia Sienkiewicz - Były momenty
    #19 [36] Alle Farben, Rene Miller - Body Talk
    #20 [14] Alex Warren - Fever Dream
    ---
    #21 [11] Dawid Podsiadło - Na błysk

    Tegoroczni triumfatorzy:

    Tydzień 1 (29.12): Teddy Swims, David Guetta, TonesAndI - Gone Gone Gone
    Tydzień 2 (05.01): Sombr - 12to12
    Tydzień 3 (12.01): Juste, Jaxstyle, Jon - Turn The Lights Off
    Tydzień 4 (19.01): Quebonafide, Zalia, Favst - Nie Ucieknę
    Tydzień 5 (26.01): Jonatan, Livka, Pezet - Obejmuję noce
    Tydzień 6 (02.02): Bruno Mars - I Just Might
    Tydzień 7 (09.02): Bletka - Komu Miałabym Powiedzieć
    Tydzień 8 (16.02): Jonatan, Livka, Pezet - Obejmuję noce
    Tydzień 9 (23.02): Djo - End of Beginning
    Tydzień 10 (02.03): Hania Kuzimowicz - Trzy razy bardziej
    Tydzień 11 (09.03): Doda - Pamiętnik
    Tydzień 12 (16.03): Doda - Pamiętnik
    Tydzień 13 (23.03): Ania Karwan - W to mi graj
    Tydzień 14 (30.03): Bletka - Komu Miałabym Powiedzieć
    Tydzień 15 (06.04): Doda - Pamiętnik
    Tydzień 16 (13.04): Doda - Pamiętnik
    Tydzień 17 (20.04): Doda - Pamiętnik
    Tydzień 18 (27.04): Dawid Podsiadło - Sezon
    Tydzień 19 (04.05): Olivia Dean - So Easy (To Fall in Love)
    Tydzień 20 (11.05): Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
    Tydzień 21 (18.05): Teddy Swims - Mr. Know It All
    Tydzień 22 (25.05): Alex Warren - Fever Dream
    Tydzień 23 (01.06): Tame Impala, Jennie - Dracula
    Tydzien 24 (08.06): Meskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
    Tydzien 25 (15.06): Wiktor Waligora, DrySkull - Cztery Pory Roku

    OdpowiedzUsuń
  13. ESKA Gorąca 20, czego nie widać:

    Faktycznie Dracula z rekordem w liczbie notowań. Czołówka wszechczasów pod kątem własnie liczby notowań:

    #1 [228] (17) Tame Impala, Jennie - Dracula
    #2 [222] (16) Taylor Swift - Love Story
    #3 [234] (15) Taylor Swift - The Fate of Ophelia
    #4 [222] (15) Tate Mcrae - Just Keep Watching
    #5 [216] (15) Pezet - Dom Nad Wodą
    #6 [207] (15) ROSE & Bruno Mars - APT.
    #7 [207] (15) SB Maffija - Lawenda
    #8 [204] (15) Kizo - DISNEY
    #9 [198] (15) Purple Disco Machine & Sophie And The Giants - Hypnotized

    Ostatnie notowanie. Wyloty:
    [72] (9) Illenium, Ellie Goulding - Don't Want Your Love
    [40] (5) Jazzy - Can't Deny It

    Nowe propozycje:
    Jax Jones - Pulling Me Back
    Andrea Bocelli, David Guetta, Ejae, Megan Thee Stallion - Dna (More Than a Game)
    Jazzy, Chris Lorenzo - Invisible
    Temper City - Self Aware
    Bausa - I Wanna
    Wac Toja - Kolejna Noc
    Zalia - Tylko Kochaj Mnie
    Dawid Kwiatkowski, Margaret - Pózniej Ci Opowiem

    Wyloty z propozycji:
    [4] Gibbs, Igo, 4money - Ostatni Dzień Lata
    [3] Bob Sinclair, Kiesza - I Can't Wait
    [2] Cristian Marchi, Solea - Summer Is Magic
    [2] Shaboozey - Cowgirl
    [2] Meduza, Rani - Silence
    [1] Playground, Fausti, Lexy Chaplin, Asia Marcinik - Hoodie Oversize
    [1] Jeremi Sikorski - Tylko My

    Zaskakuje mnie wylot Tylko My, Ostatni Dzień Lata i I can't Wait

    I czołówka klasyfikacji Goracej 20 za Czerwiec po 4 z 5 notowań:

    #1 [55] MGO 2026 - Nareszcie
    #2 [52] Kygo, Khalid, Gryffin - Save My Love
    #3 [50] Dawid Podsiadło - Sezon
    #4 [50] Justin Bieber, Nicki Minaj - Beauty and a Beat
    #5 [49] Milky, David Guetta - Just the Way You Are (David Guetta Remix)
    #6 [35] Bausa - Magnetic
    #7 [35] Anotr 54 Ultra - Talk to You
    #8 [33] Wiktor Waligóra, Dryskull - Cztery Pory Roku
    #9 [32] Kuba i Kuba - Stygnie Lato
    #10 [31] Taylor Swift - Elisabeth Taylor

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I zapraszam do mojej plyalisty z utworami z Gorącej 20 z czerwca posortowanymi według zdobytych punktów:

      https://open.spotify.com/playlist/2CsT7b0MvNSL3GtUe8Jfe2

      Usuń
  14. Ta nowa Zalia słaba, ona najlepiej jednak wypada w featuringach, solo jest lipa

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Co ty piszesz. Świetna jest ta piosenka!! Powinni grać

      Usuń
    2. Nie będą, Nareszcie jest 😋

      Usuń
  15. ESKA rotacja:

    [NOWOŚĆ] Latwogang & Majko (Maja Gadowska) & Fundacja Cancer Fighters - Wszystkie Marzenia
    [NOWOŚĆ] (->D) Andrea Bocelli & David Guetta & Ejae & Megan Thee Stallion - Dna (More Than a Game)

    Wyloty:
    [11] Illenium, Ellie Goulding - Don't Want Your Love
    [9] Jazzy - Can't Deny It

    Power-playe:
    [10] (A->A) Dawid Podsiadło - Sezon
    [9] (A->A) Justin Bieber, Nicki Minaj - Beauty and a Beat
    [9] (A->A) Igo Herbut, Zalia, Vito Bambino - Nareszcie
    [9] (B->A) Wiktor Waligóra, Dryskull - Cztery Pory Roku

    Pozostała rotacja:
    [12] (B->B) Tomas Gray - Rumors
    [11] (B->B) Teddy Swims - Mr. Know It All
    [11] (B->B) Bausa - Magnetic
    [11] (B->B) Taylor Swift - Elisabeth Taylor
    [10] (B->B) Andy Dust, Charis - Zokaria
    [8] (B->B) Anotr & 54 Ultra - Talk To You
    [8] (B->B) Kuba i Kuba - Stygnie Lato
    [7] (A->B) Milky, David Guetta - Just the Way You Are
    [6] (B->B) Kygo, Khalid - Save My Love
    [5] (C->B) Katy Perry - Legendary Lovers

    [5] (C->C) Alle Farben - Body Talk
    [5] (C->C) Marissa - Odkochaj
    [4] (C->C) Hugel, Imael Angel, Ultra Nate - Movin' To The Sun
    [4] (C->C) Bebe Rexha, David Guetta - Sad Girls
    [3] (D->C) Gibbs & Kukon - Ty Masz
    [2] (D->C) Martin Garrix & Ed Sheeran - Repeat It

    [4] (D->D) Bletka - Tańcz!
    [3] (D->D) Dawid Podsiadło - Na błysk
    [3] (D->D) Shimza & AR/CO & Kasango - Fire Fire
    [2] (D->D) David Guetta & Alok & Stick Figure - Run Run River
    [2] (D->D) Mikolas & Tribbs - Hard to Be Humble

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Makabryczne nowości,,, nie tylko RMF FM nie ma w tym tygodniu nic ciekawego w ofercie

      Usuń
    2. Mnie dziwi wyrzucenie Milky z power-play'ów. Ale widocznie chcieli zrobić miejsce dla Wiktora, który mam wrażenie teraz jest wszędzie wciskany.

      Usuń
    3. poszły przelewy :) spodziewajmy się 70x w Popliście, bo w ESCE wszedł z delikatnym opóźnieniem, ale jeszcze ze 2-3 tygodnie posiedzi...

      Usuń
    4. mowa oczywiście o Wiktorze

      Usuń
    5. no dokładnie robią hit z tak słabej piosenki kompletnie niezrozumiałe to jest

      Usuń
  16. Myślicie, że Sarsa wejdzie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie wiadomo, dużo już jest polskich utworów na liście.

      Usuń
  17. Zadowoleni z rotacji w RMF MAXX?

    [NOWOŚĆ] Ariana Grande - Hate That I Made You Love Me
    [NOWOŚĆ] Mikolas, Tribbs - Hard To Be Humble
    [NOWOŚĆ] Moonlght / Frodo - Alabama 10
    [NOWOŚĆ] Bletka - Tańcz!

    Wyloty:
    [14] Bletka - Dwa dni
    [10] Anyma / JoJi - Beautiful
    [7] Alok / Khalid - Dive Into Me
    [6] Justin Bieber / Nicki Minaj - Beauty And A Beat

    Powery:
    [13] (A->A) Andy Dust / Charis - Zokaria
    [10] (B->A) Gibbs / Kukon / Jonatan - Ty masz
    [9] (A->A) Męskie Granie Orkiestra - Nareszcie
    [8] (A->A) Wiktor Waligóra - Cztery pory roku
    [3] (B->A) Teddy Swims - Mr. Know It All

    Pozostała rotacja:

    [13] (B->B) EBEN - Hollow
    [12] (B->B) ANOTR / 54 Ultra - Talk To You
    [10] (C->B) Dawid Podsiadło - Sezon
    [9] (B->B) Alle Farben / René Miller - Body Talk
    [9] (B->B) The Bausa - Magnetic
    [7] (B->B) Milky / David Guetta - Just The Way You Are
    [7] (C->B) Modelki / Vłodarski - Lubię cię jak lato
    [6] (B->B) Martin Garrix / Ed Sheeran - Repeat It
    [5] (B->B) DubDogz / FEZZO / Zaark - How Does It Feel
    [4] (C->B) Topic / Becky G - Sorry Papi
    [3] (C->B) Dawid Podsiadło - Na błysk
    [3] (C->B) Shakira / Burna Boy - Dai Dai

    [5] (B->C) Olivia Rodrigo - Drop Dead
    [5] (C->C) Bob Sinclar / Kiesza - I Can't Wait
    [4] (C->C) Roxie / White 2115 - Chciałam Ciebie więcej
    [4] (C->C) mgk / Wiz Khalifa - girl next door
    [3] (C->C) Bebe Rexha / David Guetta - Sad Girls
    [3] (C->C) HUGEL / Imael Angel / Ultra Nate - Movin' To The Sun
    [2] (C->C) Shimza / AR/CO / Kasango - Fire Fire
    [2] (C->C) David Guetta / Alok / Stick Figure - Run Run River
    [2] (C->C) Fukaj / Livka / Enklawa - Chcę więcej

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nowości - poza Arianą - syf. Wyloty super

      Usuń
    2. Kim jest ta Bletka pytam się? Pół roku w radiu, bez przerwy promują te single. No hate, po prostu pytam o co chodzi? Czemu inne, dobre polskie piosenki przepadają, a ona ma zagwarantowane miejsce w rozgłośniach? Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć?

      Usuń
    3. Wydała płytę i teraz ją promują, cała tajemnica 😁

      Usuń
    4. To nawet nie jest płyta, tylko epka i wszystko z niej zaraz będzie promowane...

      Usuń
  18. No proszę. Olivia została, a poleciał Sombr

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Do końca tygodnia nie dotrwa

      Usuń
    2. a może case KPop Demon Hunters "Golden"? no, nie sądzę... ale ten sombr to jednak niespodziewany wylot

      Usuń
    3. Dobrze że wyleciał, Olivia poleci pod koniec tygodnia 😎

      Usuń
    4. Czy niespodziewany to nie wiem. Już się osłuchał, że strzelam że w przyszłym tygodniu i tak by wyleciał z rotacji.

      Usuń
    5. Dali by sobie już spokój, z promowaniem tych "nowych" piosenek i trendów, w ten sposób wiele fajnych piosenek nie ma szansy na promocję 😎

      Usuń
    6. Ale coś w tym jest, ja bardzo lubię ale mi się osłuchał. To nie przypadek, że po kilkunastu tygodniach maks wyrzucają piosenki. Mózg nie lubi nudy

      Usuń
    7. Tym bardziej że ta piosenka była popularna już wcześniej, radia tylko późno ją "odkryły" 😁

      Usuń
  19. Akcent - Kylie 😁

    OdpowiedzUsuń
  20. No i na koniec Zet:
    [NOWOŚĆ] Shakira / Burna Boy - Dai Dai
    [NOWOŚĆ] Olivia Dean - Nice To Each Other

    Wyloty:
    [12] Bebe Rexha & Faithless - New Religion
    [6] Olivia Rodrigo - Drop Dead

    Powery:
    [17] (B->A) Wiktor Waligóra - Cztery Pory Roku
    [15] (A->A) Andy Dust & Charis - Zokaria
    [12] (A->A) Bletka - Dwa dni
    [9] (A->A) Meskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
    [9] (A->A) Tame Impala & JENNIE - Dracula
    [8] (A->A) Kygo, Khalid & Gryffin - Save My Love

    Pozostałe:
    [11] (B->B) Teddy Swimms - Mr. Know It All
    [10] (B->B) Dawid Podsiadlo - Sezon
    [9] (B->B) Kuba i Kuba - Stygnie Lato
    [8] (B->B) Marissa - Odkochaj
    [7] (B->B) Alle Farben & Rene Miller - Body Talk
    [5] (B->B) Mrozu - Nie ma miejsca jak dom
    [5] (C->B) Milky - Just the Way You Are (David Guetta Remix)
    [5] (C->B) Kasia Sienkiewicz - Były momenty
    [3] (B->B) Dawid Podsiadlo - Na blysk

    [6] (C->C) Sienna Spiro - Material Lover
    [4] (C->C) ANOTR & 54 Ultra - Talk To You
    [4] (C->C) Justin Bieber & Nicki Minaj - Beauty and a Beat
    [4] (C->C) Roxie & White2115 - Chcialam Ciebie wiecej
    [3] (C->C) Martin Garrix & Ed Sheeran - Repeat It
    [2] (C->C) Gibbs, Igo & 4Money - Ostatni dzien lata
    [2] (C->C) Michal Szpak - Maj

    Wiktor wszędzie w powerach

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wiktor przyjemny kawałek, już lepszy niż Oskar i Wiktoria 😅

      Usuń
    2. Na pewno najlepszy z tych, co były od niego. Chociaż z "Zagrajmy" też mi się podobał

      Usuń
    3. Mrozu spadł do Rotacji C

      Usuń
    4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    5. Faktycznie, teraz się zgadza

      Usuń
  21. Maciej Musiałowski na szczęście wypadł z propozycji. W zamian za to David Guetta i Alok, kolejna rypanka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przez chwilę wydawało się że Flora wejdzie do rotacji 😎

      Usuń
    2. Mi się wydaje, że Eska przyspiesza ten kawałek (Dodałem już do mojej playlisty oczywiście). Czy ktoś słucha Eski codziennie i mógłby mi to potwierdzić?
      Michał

      Usuń
    3. też dzisiaj miałem wrażenie jak słyszałem, że delikatnie szybszy jest

      Usuń
  22. Mogliby zamiast tego wsadzić "Sad Girls" 😉
    Michał

    OdpowiedzUsuń
  23. Nareszcie z pewną przewagą w tym miesiącu:

    #01 [212] Męskie Granie Orkiestra 2026 - Nareszcie
    #02 [186] Wiktor Waligóra, DrySkull - Cztery pory roku
    #03 [179] Justin Bieber, Nicki Minaj - Beauty and a Beat
    #04 [177] Bletka - Dwa dni
    #05 [173] Dawid Podsiadło - Sezon
    #06 [172] Tame Impala, Jennie - Dracula
    #07 [167] Teddy Swims - Mr. Know It All
    #08 [155] Andy Dust, Charis - Zokaria
    #09 [153] Kuba i Kuba - Stygnie lato
    #10 [150] Marissa - Odkochaj

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Musi wygrać, reszta top5 masakra

      Usuń
  24. Olivia 🙃🙂 Shakira
    Wiktoria powraca, co mi tam 🤭

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. tej śpiewaczce już dziękujemy

      Usuń
    2. Dno dna. Nie dość, że słabe, to jeszcze nadal się nie odniosła do Eurowizji.

      Usuń
    3. I już się nie odniesie 🤭

      Usuń
    4. Chcemy Sarsę! Nie to badziewie

      Usuń
    5. Dawid i Margaret pewnie wejdzie 😎

      Usuń
  25. cudowny, letni przebój dziś na 1... a bałam się, że poleci :)))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jedno, drugiego nie wyklucza 😅

      Usuń
    2. Myślę że się rozkręci jeszcze. Bardzo wakacyjny kawałek od Kygo. 😉 Też go bardzo lubię.

      Usuń
  26. W piątek może jeszcze ktoś wypaść skoro dzisiaj była zmiana 😎 Czas pokaże 😜

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wiktor jest naturalnym kandydatem do wylotu 😅

      Usuń
    2. Myślę, że może tak być i w weekend min. 3 nowości. Jeśli będą chcieli dalej iść w jeden nieznany finisz to 3

      Usuń
    3. Wiktor Waligóra ma nowy singiel - "Chciałbym być kotem"
      XD
      Pora na podmiankę

      Usuń
    4. Albo drugi singiel do rotacji jak Dawid 🤭

      Usuń
    5. Może też nic nie wypaść, ale nowości raczej 3 powinny być w tym tygodniu 😁

      Usuń
    6. Myślę, że znowu będą dwie... Hugel oraz Mikoláš (niestety)

      Usuń
    7. MIKOLAS, Bausa i Dawid&Margaret 😜

      Usuń
  27. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale Eska przywróciła w tym tygodniu do rotacji How Bad Do U Want Me od Lady Gagi (grane średnio co 6-7 godzin). Ciekawy zabieg.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dobre i to, skoro nie grają nowych singli 😁

      Usuń
    2. Jest jeszcze szansa, że dodają Shape of a Woman jak Diabeł 2 wejdzie na streaming (podobno ma być dodany na Disney+ na przełomie sierpnia/wrzesnia)

      Usuń
    3. Mogliby podmienić Sienna Spiro na Lady Gaga 🤭

      Usuń
    4. Uwielbiamy ten przebój 🤩

      Usuń
  28. Nie wiem jak Wy budujecie te swoje listy przebojów. Bo np jak decydujecie czy jakiś utwór jest u was 14 czy 15? Na czuja? W każdym razie też postanowiłem się pobawić. Oto wydanie numer 0 (testowe) VoltListy. Kolejne i tak dopiero za 3 tygodniem gdyż wyjeżdżam na wakacje. Wszyscy oczywiście debiutantami:

    #1 [1] (N) Anotr 54 Ultra - Talk to You
    #2 [1] (N) Bebe Rexha, David Guetta - Sad Girls
    #3 [1] (N) Bausa - Magnetic
    #4 [1] (N) Olivia Rodrigo - Drop Dead
    #5 [1] (N) Milky, David Guetta - Just the Way You Are (David Guetta Remix)
    #6 [1] (N) Robin Schulz, Barbz - Better Times
    #7 [1] (N) Hugel, Imael, Angel, Ultra Nate - Movin' to the Sun
    #8 [1] (N) Andy Dust, Charis - Zokaria
    #9 [1] (N) Ariana Grande - Hate That I Made You Love Me
    #10 [1] (N) Alle Farben, Rene Miller - Body Talk
    #11 [1] (N) Shimza Ar/co, Kasango - Fire Fire
    #12 [1] (N) Gibbs, Igo, 4money - Ostatni Dzień Lata
    #13 [1] (N) Taylor Swift - I Knew It, I Knew You
    #14 [1] (N) Igo - Stumilowy Las
    #15 [1] (N) Tame Impala, Jennie - Dracula
    #16 [1] (N) Sienna Spiro - Material Lover
    #17 [1] (N) Bob Sinclair, Kiesza - I Can't Wait
    #18 [1] (N) Justin Bieber, Nicki Minaj - Beauty and a Beat
    #19 [1] (N) Sonny Fodera ft. Libianca - Let Me Be In Your Arms
    #20 [1] (N) Martin Garrix, Ed Sheeran - Repeat It

    Propozycje:
    [] (N) Fukaj, Livka, Enklawa - Chcę Więcej
    [] (N) Shakira, Burna Boy - Dai Dai
    [] (N) Andrea Bocelli, David Guetta, Ejae, Megan Thee Stallion - Dna (More Than a Game)
    [] (N) Eben - Forever
    [] (N) Mikolas, Tribbs - Hard to Be Humble
    [] (N) Bausa - I Wanna
    [] (N) Jazzy, Chris Lorenzo - Invisible
    [] (N) Mrozu - Nie Ma Miejsca Jak Dom
    [] (N) Alex Warren - Passenger
    [] (N) Jax Jones - Pulling Me Back
    [] (N) Roxie / White 2215 - Chcialam Ciebie Wiecej
    [] (N) Eben - Hollow
    [] (N) David Guetta, Alok - Run Run River (Angels Above Me)
    [] (N) Temper City - Self Aware
    [] (N) Meduza - Silence
    [] (N) Bletka - Tańcz!
    [] (N) Zalia - Tylko Kochaj Mnie
    [] (N) Latwogang, Majko (Maja Gadowska) - Wszystkie Marzenia
    [] (N) Sam Fender, Olivia Dean - Rein Me In
    [] (N) Cameron Whitcomb - Kingdom of Fear

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 3 tygodnie wakacji, super 😜 Miłego odpoczynku od Poplisty i rotacji 😁

      Usuń
    2. https://www.crownnote.com/charts/vicar/voltlist

      Usuń
    3. Dzięki :D Ale chyba coś tam będę śledził ;)

      Usuń
    4. Halooo, ale chyba w finałach MŚ POPlisty będziesz brał udział 🤨??

      Udanych wakacji

      Usuń
  29. Trochę z opóźnieniem. Jak oceniacie szanse nowego utworu od Krzyśka? Będzie hit po klapie poprzedniego singla?
    Michał

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pewnie nie, dobry singiel zmarnowali, dlaczego ten mieliby grać 😅

      Usuń
  30. Boję się, że celebrytka Węgiel dziś na 1. Ratunku!!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Będzie 1. polski, ale nie Roxie 😁
      Dla mnie ten kawałek nie jest tak agresywny, White dodaje temu utworowi mocnego pazura, a sam jest melodyczny. Natomiast nie będzie u mnie, bo raperzy nie interesują mnie zbytnio
      Michał

      Usuń
  31. Jutro premiera nowego singla J.Lo "Everything's fine" z Alokiem. Może nie będzie wtopy jak z "Save Me Tonight". Może jeszcze J.Lo będzie miała przebój.

    OdpowiedzUsuń
  32. Daleko stąąąąąąąąd, daj mi poczuć się jak w filmie 😂

    OdpowiedzUsuń
  33. #1 Kuba i Kuba, przyjemny kawałek 😁

    OdpowiedzUsuń
  34. Słuchacze zagłosowali na polskie utwory by były tylko na nieparzysty pozycjach a zagraniczne na parzystych 😅

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. robią z nas głupków, awanse z 20 na 5 i nagłe spadki z 6 na 19, jasne. za czasów normalnej poplisty zdarzało się 3 razy z rzędu pierwsze miejsce

      Usuń
    2. Już dawno jest jak jest, muzyka i lista, jak to mówią szału nie ma 😎 Eska i trendy, RMF nie wyznacza już trendów tylko kopiuje, niestety 😈

      Usuń
    3. Tak eska jest super choć zgodzę się że czasem za szybko wywalają piosenki z propozycji nawet nie dadzą im szansy

      Usuń
  35. Chyba jutro będzie letnia wymiana goldów. Zazwyczaj jest w przedostatnim tygodniu czerwca

    OdpowiedzUsuń
  36. Też obstawiałbym 3 zmiany

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz